آرشیو مطالب آرشیو مطالب

آرشیو هفته نامه

پرسش از شما، پاسخ از مسئولین پرسش از شما، پاسخ از مسئولین

_


نام شما
نام خانوادگی
این فیلد اجباری است.
ایمیل
سوال

هفته نامه هفته نامه

« بازگشت

عملکرد مهم این هیات در سال 94 کسب عنوان سومی لیگ برتر شمشیر بازی کشور بود

رئیس هیات شمشیربازی بافق خبر داد:

رئیس هیات شمشیر بازی شهرستان بافق کسب عنوان مقام سومی شمشیر بازی در لیگ برتر کشور را از عملکرد مهم این هیات در سال 1394 دانست. 
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق رئیس هیات شمشیربازی شهرستان بافق در گفتگوی اختصاصی با روابط عمومی این اداره به تشریح عملکرد هیات شمشیربازی در سال 94 پرداخت و گفت : در نیمه دوم سال 94 تیم شمشیربازی شهرستان بافق توانست برای اولین بار مقام سوم لیگ برتر کشور را بدست آورد.
محمد هادی فتاحی بافقی با توجه به حضور تیم شمشیر بازی شهرستان بافق در لیگ برتر کشور در دو بخش آقایان و بانوان در سال 94 اظهار داشت : در بخش آقایان ، تیم شمشیربازی شهرستان بافق با حضور 8 هفته ای در لیگ برتر کشور و بعد از شکست حریفان خود موفق شد در اسلحه سابر و اپه به دو مقام سومی کشور دست یابد .
وی گفت : در بخش بانوان نیز تیم شمشیر بازی شهرستان بافق در 6 هفته متوالی در لیگ برتر کشور موفق به کسب دو مقام سومی در اسلحه فلوره و اپه گردید، که در مجموع سه اسلحه در بخش آقایان و بانوان تیم شمشیر بازی شهرستان بافق موفق به کسب عنوان سوم لیگ برتر کشور شد.
رئیس هیات شمشیربازی شهرستان بافق با بیان اینکه این هیات با حمایت و نظر مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد و اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق در سال 1394 تاسیس و راه اندازی گردیده است افزود : در تابستان 94 در طرح استعدادیابی که در سطح شهرستان انجام شد تعدادی از علاقمندان به این رشته ورزشی جذب هیات شدند که این افراد طی 50جلسه به مرکز استان اعزام گردیدند و تحت نظر مربیان متخصص این رشته ورزشی به آموزش و یادگیری رشته شمشیر بازی در سه اسلحه اپه ،سابر و فلوره پرداختند .
محمد هادی فتاحی بافقی به نیاز مربی بومی در رشته شمشیر بازی برای شهرستان بافق اشاره نمود و افزود: در اواخر سال 94 با توجه به برگزاری یک دوره کلاس مربیگری درجه سه کشوری در استان یزد باهمکاری هیات استان یزد چند تن از مربیان و ورزشکاران شمشیر بازی شهرستان بافق جهت کسب مدرک مربیگری به این دوره از کلاسها اعزام گردیدند.
وی با توجه به علاقمندی نوجوانان و جوانان جهت این رشته ورزشی تصریح کرد: در بحث استعداد یابی رشته شمشیر بازی درسطح شهرستان بدنبال راه اندازی پیست اختصاصی و استقرار مربی کشوری و تیم ملی هستیم.
محمد هادی فتاحی بافقی به برنامه های این هیات در سال 95 اشاره نمود و خاطر نشان کرد : برگزاری دوره های استعدادیابی ، جذب ورزشکار جهت فراگیری رشته شمشیر بازی در دو بخش آقایان و بانوان ،برپایی چندین کارگاه آموزشی ، برگزاری کلاسهای مربیگری با حضور اساتید مطرح کشور ، حضور در مسابقات استانی و کشوری و جایزه بزرگ ، پیگیری احداث و راه اندازی پیست اختصاصی شمشیربازی و تجهیز آن و تجهیز دفتر هیات شهرستان از اولویت های این هیات در سال جاری می باشد.