آرشیو مطالب آرشیو مطالب

927

پرسش از شما، پاسخ از مسئولین پرسش از شما، پاسخ از مسئولین

_


نام شما
نام خانوادگی
این فیلد اجباری است.
ایمیل
سوال

هفته نامه هفته نامه

« بازگشت

رمز ماندگاری هر حکومت ، داشتن قوه قضائیه و پلیس سالم و مقتدر است


سومین نشست مشترک تعامل قضایی با حضور رئیس دادگستری شهرستان تفت،دادستان دادسرای عمومی و انقلاب و فرماندهی انتظامی شهرستان تفت برگزار گردید.
رئیس دادگستری شهرستان تفت در نشست تعامل قضایی ، انتظامی این شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی پرسنل خدوم این سازمان اظهار داشت : نقاط قوت و ضعف هر حکومتی در مجموعه های حاکمیتی اعم از قضایی و انتظامی مشخص می گردد و قدرت و اقتدار حاکمیت ها از همین عامل منشأ میگیرد. 
عبدالحمید مختاری افزود : رمز ماندگاری هر حکومتی داشتن قوه قضائیه و پلیس سالم و مقدر است.
وی خاطر نشان کرد : انحراف در نیروهای انتظامی موجب انحراف مسیر صحیح اجرای عدالت می گردد و اگر امروزه در سایه حکومت دینی دارای زندگی با عزت هستیم ، این عزت مرهون عملکرد نمادهای نظامی و انتظامی است که با در نظر گرفتن شئونات نظام ، حفظ حقوق شهروندی را نیز مورد توجه قرار داده است .
این مقام قضایی بر تعامل بیشتر دستگاه قضایی و دستگاه انتظامی تأکید کرد و اظهار داشت : هر دو مجموعه باید با کمک هم در جهت رفع نقاط ضعف یکدیگر و تقویت نقاط قوت خود حرکت نمایند.
رئیس دادگستری شهرستان تفت در پایان تقدیر و تشکر از زحمات مجموعه نیروی انتظامی شهرستان ابراز داشت : امید است در سایه همکاری و همراهی در  جهت خدمت رسانی به مردم گامهای بلندی برداشته شود.
در ابتدای این جلسه سرهنگ پاسدار احمد غلامزاده فرمانده انتظامی شهرستان تفت ، پلیس را خادم مردم معرفی کرد و اظهار داشت : همیشه و همه جا پلیس برای حفظ امنیت و آرامش و حفظ ارزشهای اسلامی با اقتدار وارد عمل میگردد.
در این جلسه ضمن بررسی مصوبات قبلی و تصویب مصوبات جدید بر پیگیری موضوعات مطرح شده تأکید شد.