آرشیو مطالب آرشیو مطالب

927

پرسش از شما، پاسخ از مسئولین پرسش از شما، پاسخ از مسئولین

_


نام شما
نام خانوادگی
این فیلد اجباری است.
ایمیل
سوال

هفته نامه هفته نامه

« بازگشت

راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور در شهرستان بهاباد برگزا ر شد

مردم شهرستان بهاباد ندای رهایی قدس شریف را سردادند

مردم شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان بهاباد در راهپیمایی قدس بار دیگر به ندای رهبر انقلاب اسلامی لبیک گفتند و حماسه‌ای دیگری رقم زنند. 
به گزارش خبرنگار افق کویر در بهاباد  ، مردم همیشه در صحنه بهاباد همزمان با سراسر کشور با حضوری گسترده و پرشور در راهپیمایی روز قدس ضمن محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در نواز غزه با مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین اعلام همبستگی کردند.
مسیر راهپیمائی در شهرستان بهاباد از مقابل مسجد انقلاب شروع و طی مسیر خیابان امام خمینی ره به طرف مسجد جامع ادامه داشت
اقشار مختلف مردم بهاباد، در حالیکه پیشاپیش آنان امام جمعه ، فرماندار و کارکنان ادارات و مسوولان دستگاههای اجرایی مختلف حضور داشتند با در دست داشتن دست نوشته هایی در حمایت از مردم فلسطین در این راهپیمایی شرکت کردند.
حضور پیرمردهای دست به عصا، زنان نوزاد در آغوش و کودکان و نوجوانان به همراه خانواده هایشان با در دست داشتن نوشته های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل جلوه های شیرین و دلنشینی را خلق کرده اند که هر بیننده ای را مجذوب خود می کند.
شرکت کنندگان در این حماسه با سر دادن شعار های «امروز روز ذلّت آمریکاست٬ پایان اقتدار خودکامه هاست»٬ « مرگ بر اشغالگر صهيونيست» و نيز شعارهای هميشگی مرگ بر اسرائيل٬ مرگ بر آمریکا٬ مرگ بر صهيونيست جنایتهای غاصبان قدس شریف در کشتار بیرحمانه و وحشيانه مردم مظلوم و بی دفاع غزه را محکوم کردند . 
در پایان قطعنامه پایانی راهپیمائی قرائت که  با تکبیر مورد تائید حاضرین قرار گرفت 
در مراسم راهپیمائی روز قدس بهاباد حجت الاسلام ربانی یکی از اساتید حوزه علمیه قم در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مردم بهاباد در راهپیمائی روز قدس گفت : روز قدس یکی از ابتکارات بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی ره است.  وی افزود با گذشت 36 سال از انقلاب همه جمعه های آخر ماه رمضان را به دستور امام راحل راهپیمائی و تظاهرات ضد صهیونیست شرکت میکنند و برگزار می شود  وی در مورد اینکه همواره باید یاور مظلوم بود گفت : در برابر ظلم ظالمین ساکت نیستیم ونباید در برابر مظلومان مظلومیت عالم بی تفاوت باشیم 
حجت الاسلام ربانی افزود همانطوریکه امام راحل فرمود این غده سرطانی باید نابود شود ان شاء روزی نابودی اسرائیل فرا خواهد رسید  
این روحانی برجسته افزود : روز قدس روز مبارزه با ظلم و بی‌عدالتی و جلوه زیبای اسلامیت و نیز روز خیزش فریاد مسلمانان ‌علیه ظالمان است، در روز جهانی قدس، تمامی امت اسلامی برای حمایت از مستضعفان عالم به‌ویژه مردم در بند فلسطین و غزه همراه و همدل شده و علیه جنایات رژیم صهیونیستی شعار سر می‌دهند.
وی افزود: امروز، روز ندای وحدت مسلمین است ، امروز روز احیاء اسلام است، امروز روزی است که باید با مشت های گره کرده علیه رژیم جعلی اسراییل، آمریکای جنایتکار و حامیان پوشالی آن قیام کنیم و آزادی قدس شریف این سمبل ایثار و مقاومت را سردهیم.