آرشیو مطالب آرشیو مطالب

927

پرسش از شما، پاسخ از مسئولین پرسش از شما، پاسخ از مسئولین

_


نام شما
نام خانوادگی
این فیلد اجباری است.
ایمیل
سوال

هفته نامه هفته نامه

« بازگشت

به 425میلیارد تومان بودجه نیاز داریم

برای به سرانجام رسیدن طرحهای جوار معدنی:

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت،حجت الاسلام زارع زاده نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی، از طرحهای گندله سه چاهون و فولاد کسری بازدید و درنشستی با حضور مدیر عامل سنگ آهن مرکزی ؛ معاون فرماندار و اعضای شورای شهر، در سالن کنفرانس فولاد بافق کسری روند کاری را بسیار خوب ارزیابی و اظهار داشت: باید مسئولین و مردم، در سال همدلی و همزبانی، دست در دست هم با وفاق و یکدلی، کمک کنیم. تا مدیر عامل شرکت به پشتوانه حمایتهای شما، طرحهای در دست اقدام خود را به سرانجام برساند.
محمد جواد عسکری، مدیر عامل سنگ آهن مرکزی نیز در این نشست، ضمن تأکید برضرورت همدلی و حمایت همه جانبه از طرحهای جوار معدنی اظهار داشت: علاوه بر طرحها با احتساب احداث یک نیروگاه به 425میلیارد تومان بودجه نیاز داریم که از بیرون مجموعه و شهرستان تأمین نخواهد شد و بایستی از راهکارهای درست و اندوخته های خود شرکت این هزینه ها تامین شود.
وی ادامه داد: دغدغه اصلی ما فولاد و گندله است. سنگ آهن مرکزی با داشتن 5500 نفر پرسنل، باید به گونه ای عمل کند که علاوه برتامین هزینه های جاری و پرداخت حقوق که اقتصاد شهر نیز به شدت به آن وابسته است، نیازهای مالی طرحهای توسعه ای را نیز برآورده سازد.
عسکری درباره طرحهای در دست اقدام شرکت، گزارش داد: به زودی شاهد افتتاح طرح اصلاح خط خواهیم بود. در بحث پروژه فاضلاب شهری نیز 64 کیلومتر پیشرفت داشته ایم و این در حالی است که در اوضاع نابسامان اقتصادی که اغلب شرکت ها، طرحهای خود را تعطیل کرده اند، ما کماکان برای اجرای طرحهای خود برنامه ریزی می کنیم .