آرشیو مطالب آرشیو مطالب

927

پرسش از شما، پاسخ از مسئولین پرسش از شما، پاسخ از مسئولین

_


نام شما
نام خانوادگی
این فیلد اجباری است.
ایمیل
سوال

هفته نامه هفته نامه

« بازگشت

با دقت و برنامه ریزی، کیفیت بخشی به امر ورزش صورت گیرد


به گزارش هفته نامه افق کویر، افتتاحیه المپیاد ورزشی مدارس دخترانه شهرستان بافق با حضور فرماندار، رییس آموزش و پرورش، رییس اداره ورزش و جوانان و جمعی دیگر از مسئولین در محل سالن هفتم تیر برگزار شد.

علی اصغر رنجبر رییس آموزش و پرورش در ابتدای این مراسم یاد و خاطر شهدا و 66 شهید دانش آموز و 10 شهید فرهنگی را گرامیداشت و گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تحصیل، تهذیب و ورزش است. فرامین ایشان را سر لوحه‌ کار خود قرار می دهیم.

وی با بیان این موضوع که المپیاد ورزشی در سطح کشور برگزار شده است افزود: باید با دقت و برنامه ریزی، کیفیت بخشی به امر ورزش صورت گیرد. با بدن سالم می توان مشقت ها و مشکلات را حل و فصل نمود.‌

در ادامه محمد قائمی کارشناس تربیت بدنی و سلامت مدیریت آموزش و پرورش در گفتگویی اختصاصی با هفته نامه افق کویر گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری تحصیل، تهذیب و ورزش و همچنین عملی نمودن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش المپیاد ورزشی درون مدرسه ای با مشارکت بیش از 3 میلیون نفر دانش آموز در سراسر کشور از 26 مهرماه سال 93 همزمان با هفته تربیت بدنی برگزار شد.

وی افزود: این طرح در 20 مدرسه شهرستان در مقاطع مختلف اجرایی گردید، برخی از مدارس در بهمن و اردیبهشت ماه اختتامیه برگزار نموده اند. مراسم این اختتامیه نیز با حضور 5 مدرسه ابتدایی سیزده آبان، شهبد اکرمی، بنت الهدی صدر، شاهد نور و هفده شهریور بوده است. افتتاحیه مسابقات از 26 مهر آغاز و تا اردیبهشت ادامه داشت و در مجموع 2193 نفر دانش آموز به صورت مستقیم در المپیاد شرکت نمودند.