نمایش خبر نمایش خبر

75 میلیارد کار به شرکت معدنچیان واگذار شد

75 میلیارد کار به شرکت معدنچیان واگذار شدبه گزارش هفته نامه افق کویر، در حاشیه مراسم تجلیل از مفاخر و مشاهیر شهرستان بافق، حسین ندافیان، مدیرعامل شرکت معدنچیان طی گفتگویی با خبرنگار این هفته نامه به پرسش های مطرح شده پاسخ داد.  
وی در پاسخ به این پرسش که مردم بافق چه کار باید انجام دهند تا نماینده ای در مجلس دوازدهم داشته باشند؟ گفت:  قبل از اینکه ثبت نام صورت بگیرد یا حرکتی بخواهند انجام بدهند بهترین کار این است افرادی که اهل فن هستند و افرادی که به درد این کار می خورند شناسایی شده و در یک جلسه بین این افراد یک فرد که بهترین است را انتخاب کنند این قضیه رهبری واحدی را می طلبد. 
ندافیان در پاسخ به این پرسش که اگر خودتان به شخصی که کاندید شده در صورتی که افکارش مورد تأیید شما نباشد رأی می دهید؟ افزود: بله حتماً، به نظر من همه افراد می توانند یک اعتلافی در این قضیه داشته باشند همه همراهی می کنند و کسی کوتاهی انجام نمی دهد؛ ولی اگر غیر از این باشد اتفاق دوره های قبل تکرار می شود.
وی در پاسخ به این پرسش که چند ماهی است که سرپرستی شرکت معدنچیان را برعهده گرفته اید با توجه به مسائل مالی شرکت سنگ آهن آیا در موفقیت شما تأثیر می گذارد یا خیر؟ عنوان کرد: همکاری خوبی با سنگ آهن داریم و پرسنل معدنچیان و سهامداران هم همکاری خوبی با ما داشته اند. با توجه به اینکه شرکت از قبل بدهی داشته توانستیم چیزی حدود 300 الی 400 طلبکار را پولشان پرداخت کردیم و با توجه به همکاری بسیار خوب مدیرعامل شرکت سنگ آهن حدود 75 میلیارد تومان کار به ما واگذار شده؛ البته بیشتر در زمینه تأمین نیرو، نه کارهای حجمی و در حال حاضر1900 نفر پرسنل پیمانی داریم و با هماهنگی شرکت سنگ آهن یک سیستم حقوق و دستمزد پایه مثل تبدیل وضعیت خود سنگ آهن پیاده شده. در بحث امنیت شغلی این کار بهترین کاری بود که می شد انجام دهیم.این کار در درجه اول به نفع کارگران بود و به نفع نیروهای پیمانی شد و وضعیت کاری شرکت سنگ آهن هم بهتر شد. در حال حاضر شرکت معدنچیان شرایط خوبی دارد تا به حال دیگران طلبش داشتند و الآن معدنچیان طلب دارد و این اتفاق مثبت که افتاده برای آینده معدنچیان خوب است. معدنچیان نزدیک به 3 هزار نفر سهامدار بصورت مستقیم و حدود 8 هزار نفر تبعه دارد و این در اقتصاد شهرستان اثر گذار می باشد.