نمایش خبر نمایش خبر

203 کيلو هروئين و 48 کيلو ترياک در عمليات مسلحانه پليس يزد


به گزارش پايگاه خبري پليس، سردار ايرج کاکاوند» درباره جزئيات اين خبر اظهار داشت: در راستاي مقابله با باندهاي بزرگ وارد کننده موادمخدر، ماموران پليس اين استان با انجام اقدامات اطلاعاتي گسترده، شب گذشته از ورود يک محموله سنگين موادافيوني به  استان يزد مطلع شدند.
وي افزود: با توجه به دريافت اين خبر، بلافاصله تيم هاي عملياتي از دسته رزمي «شهيد شاهدي» و پليس مبارزه با موادمخدر مهريز، با اعزام به محل مورد نظر، راههاي فرعي مواصلاتي را تحت نظر قرار دادند.
کاکاوند ادامه داد: ماموران پليس با هوشياري کامل، مسيرهاي فرعي را کنترل کرده تا اينکه در ساعت 21 شب گذشته خودرو «پژو 405» اشرار مشاهده و دستور ايست پليس صادر شد.
وي اضافه کرد: سوداگران مرگ با ديدن ماموران پليس، اقدام به تيراندازي سمت آنها کرده و ماموران پليس نيز به صورت متقابل به سمت اشرار تيراندازي کردند.
سردار کاکاوند ضمن اشاره به حجم بالاي آتش اشرار و همچنين عمليات ضربتي و نفس گير ماموران پليس افزود: در ساعت 2 بامداد بود که پس از پنج ساعت درگيري مسلحانه، اشرار خودرو را رها کرده و با استفاده از تاريکي شب متواري شدند.
ايرج کاکاوند گفت: در اين عمليات، مقدار 203 کيلو موادمخدر از نوع هروئين و  48 کيلو ترياک کشف و مقاديري سلاح و مهمات جنگي و يک دستگاه خودرو سواري از اشرار به جا ماند.
رئيس پليس استان يزد با بيان اينکه يکي از اشرار به شدت مجروح شده و احتمال هلاکت وي بسيار زياد است تصريح کرد: اقدامات ماموران پليس، جهت دستگيري اشرار فراري، ادامه دارد.