نمایش خبر نمایش خبر

147 کیلوگرم مواد مخدر در مهریز کشف شد

147 کیلوگرم مواد مخدر در مهریز کشف شد


فرمانده انتظامی مهریز:

فرمانده انتظامی شهرستان مهریز با اشاره به جدیت نیروی انتظامی در مبارزه با قاچاق مواد مخدر، گفت: ماموران پلیس شهرستان مهریز 147 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط کردند.
پایگاه خبری پلیس| سرهنگ منوچهر نصیری اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این شهرستان با همکاری عوامل دسته رزمی شهید شاهدی، روز گذشته هنگام کنترل محورهای مواصلاتی استان، متوجه تردد سه دستگاه خودرو قاچاقچیان و سوداگران مرگ شدند.
وی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی لازم برای مبارزه با این قاچاق صورت گرفت، ادامه داد: ماموران پلیس با انجام برنامه‌ریزی لازم و با استفاده از اصل غافلگیری، سه دستگاه خودرو قاچاقچیان را متوقف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان مهریز خاطرنشان کرد: در بازرسی ماموران پلیس از این خودروها، 117 کیلوگرم تریاک و 30 کیلوگرم حشیش کشف و ضبط کردند.
نصیری با اشاره به اینکه در این عملیات هفت نفر از سوداگران مرگ دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: متهمان، مقدار 147 کیلو تریاک و حشیش را از شرق کشور در سه خودرو پژو 405 جاساز کرده و قصد انتقال به پایتخت را داشتند.
وی با تاکید بر اینکه مبارزه با قاچاق مواد مخدر نیازمند همکاری و همراهی مردم با نیروی انتظامی است، گفت: این هفت نفر در عملیات ضربتی ماموران پلیس دستگیر و  با دستور مقام قضایی، روانه زندان شدند.