نمایش خبر نمایش خبر

گوشی سخن گو دروغین

گوشی سخن گو دروغینهما السادات رضوی| به گزارش هفته نامه افق کویر، این روزها تبلیغات دروغین ماهواره ای دامن گیر شهروندان بافقی نیز شده است.
یکی از شهروندان بافقی که تمایلی به درج نام خود نداشت در این باره گفت: با تبلیغی که از شبکه ماهواره دیدم تحت عنوان «گوشی گربه سخن گو» به این فکر افتادم تا برای فرزندانم گوشی را تهیه کنم که با گوشی من بازی نکنند. 
وی افزود: تبلیغ آنها اینگونه بود که «یک گوشی بخرید دو تا گوشی ببرید، هرچه کودک شما بگوید، گربه تکرارمی کند، در شب از خودش نور دارد همچنین چراغ قوه دارد.»
وی تصریح کرد: با شماره ای که داده بودند تماس گرفته و با ارسال پیامک گوشی را سفارش دادم. خانمی با پیش شماره تلفن 0912 از تهران تماس گرفت و آدرس را نیز از من پرسید و گفت تا یک الی دو روز دیگر برای شما فرستاده می شود، بعد از چند روز اداره پست با من تماس گرفت که بسته شما آمده است، بیایید تحویل بگیرید؛ وقتی به اداره پست مراجعه کردم که بسته را تحویل بگیرم خیلی زیبا کادو شده بود آن را تحویل گرفتم؛ وقتی بسته را آوردم به منزل و باز کردم با کمال تعجب دیدم گوشی های پلاستیکی و تقلبی درون بسته بود که قیمت آن 2500 بیشتر نیست؛ ولی از من بابت این گوشی پلاستیکی 39000 تومان گرفتند و در قبال این کار آنها چند دفعه با چند شماره مختلف با آنها تماس گرفتم؛ وقتی که آنها با من تماس گرفتند از آنها انتقاد کردم و دلیل این کار را از آنها پرسیدم؛ ولی آنها هیچ جوابی نمی دهند و گوشی را قطع می کنند! 
وی اظهار داشت: از اینکه هزینه ای کردم و آنها از من سوءاستفاده کردند  ناراحت نیستم؛ فقط به خاطر دروغگویی آنها ناراحت هستم. 
وی ادامه داد: به تازگی هم دوباره کار جدیدی را پیش رو دارند و برای تبلت های خودشان تبلغ می کنند و از مردم سواستفاده می کنند و به کلاهبرداری خودشان به روشهای گوناگون ادامه می دهند. از خوانندگان می خواهم گول این تبلیغات شبکه های ماهواره ای را نخورند و از آنها هیچ چیز نخرند و به آنها اعتماد نکنند.