نمایش خبر نمایش خبر

کشف يک تن و 650 کيلو ترياک در يزد


سردار « ايرج کاکاوند» در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبری پليس، گفت: ماموران ايستگاه بازرسی شهيدمدنی اين استان روز گذشته هنگام انجام وظايف ذاتی و کنترل خودروهای عبوری، يک دستگاه تريلی کانتينردار «دانگ فنگ» را که از مسير جنوب کشور عازم «رباط کريم» بود برای بازرسی متوقف کردند.
وي ضمن اشاره با انجام بازرسی دقيق از اين تريلي، افزود: ماموران پليس در بازرسی از کانتينر اين تريلی، يک تن و 650 کيلو ترياک کشف و يک متهم را نيز دستگير کردند.
اين مقام ارشد انتظامی در ادامه با بيان اينکه ماموران پليس استان يزد از ابتدای سال جاری تاکنون بيش از 27 تن موادمخدر را کشف کرده اند، تصريح کرد: اين ميزان کشف در مقايسه با مدت مشابه سال گذشت افزايش 113 درصدی را نشان می دهد.
کاکاوند ضمن اشاره به تلاش گسترده و شبانه روزی ماموران پليس اين استان در راه مبارزه با سوداگران مرگ، خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون با برنامه ريزی های منسجم و گسترده ماموران پليس اين استان و در عمليات های مختلف، 24 باند بزرگ واردکننده موادمخدر منهدم و سرکردگان اصلی اين باندها نيز دستگير شدند.
فرمانده انتظامی استان يزد در خاتمه با تاکيد بر اولويت پليس اين استان در راستاي مبارزه با قاچاقچيان موادمخدر، خاطرنشان کرد: در مدت کمتر از 20 روز گذشته نيز ماموران پليس مبارزه با موادمخدر ضمن کنترل مسير تردد قاچاقچيان در محورهای کويری و اصلی، هفت تن موادمخدر را کشف کردند.