نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کاهش تدریجی قیمت سیم‌کارت + مروری بر جدیدترین قیمت‌ها

کاهش تدریجی قیمت سیم‌کارت + مروری بر جدیدترین قیمت‌ها


کاهش تدریجی قیمت سیم‌کارت + مروری بر جدیدترین قیمت‌ها

سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول که طی ماه‌های گذشته از نظر قیمت روند افزایشی را دنبال می‌کردند، مدتی است با کاهش نسبی قیمت مواجه شده‌اند.
به گزارش ایسنا، در حال حاضر به گفته‌ فعالان صنفی، بازار سیم‌کارت دچار رکود نسبی شده و قیمت انواع سیم‌ کارت‌های دائمی تا حدی پایین آمده و به طور مثال سیم‌کارت‌هایی که پیش از این دو میلیون تومان قیمت داشتند به حدود یک میلیون و 700 هزار تومان رسیده‌اند و کد‌های دو که پیش از این با قیمت یک میلیون و 100 هزار تومان به فروش می‌رسیدند اکنون حدود 900 هزار تومان در بازار معامله می‌شوند.
این روزها کدهای یک و دو بیشتر از سایر خط‌ها کاهش قیمت داشته‌اند و اکنون سیم‌کارت کد یک با قیمتی حدود یک میلیون و 700 هزار تومان و کد دو حدود 900 هزار تومان به فروش می‌رسند. هم‌چنین کد سه با قیمتی حدود 800 هزار تومان در بازار سیم‌کارت معامله می‌شود.
کد‌ چهار این روزها حدود 650 هزار تومان و کد پنج حدود 500 هزار تومان قیمت دارند.
بنابر اعلام فعالان بازار در حال حاضر سیم‌کارت‌های کد شش حدود 450 هزار تومان، کد هفت کارکرده حدود 300 هزار تومان، کد هفت صفر حدود 400 هزار تومان و کد هشت کارکرده و صفر به ترتیب 250 و 300 هزار تومان به فروش می‌رسند.
اما قیمت سیم‌کارت‌های اعتباری این روزها تغییری نداشته و سیم‌کارت‌های اعتباری اپراتورهای مختلف با همان قیمت‌های قبلی به فروش می‌رسند. در عین حال سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل که پیش از این اعلام شده بود که شماره‌های رندشان به بازار وارد نشده به گفته‌ی فعالان بازار در صورت رند بودن با قیمتی بالای 300 هزار تومان و گاهی بسته به رند بودن شماره تا 500 هزار تومان در بازار به فروش می‌رسند.