شناسه : 21242589


فرمانده انتظامی شهرستان بافق از کشف ۲۰ راس گوساله قاچاق در بازرسی از یک دستگاه کامیون خبر داد...........

فرمانده انتظامی شهرستان بافق از کشف ۲۰ راس گوساله قاچاق در بازرسی از یک دستگاه کامیون خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد کمالی" در این خصوص گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان بافق در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، با گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را متوقف کردند.
سرهنگ کمالی افزود: در بازرسی از کامیون ۲۰ راس گوساله، فاقد هرگونه مدارک معتبر که به صورت قاچاق حمل می شد کشف شد.
این مقام مسئول با اشاره به ارزش ریالی احشام قاچاق به مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال، تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان جهت بررسی های کارشناسانه پرونده مربوطه را تکمیل و تحویل دامپزشکی شهرستان دادند و متهم نیز تحویل مراجع قضایی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان بافق در پایان، پیامدهای شوم قاچاق زا تضعیف اعتقادات دینی، مذهبی و فرهنگی به علت ترویج فرهنگ مصرف خارجی، از بین بردن فرصت های شغلی به جهت غیرمولد بودن قاچاق و از بین رفتن بنیان خانوادگی عنوان کرد.
اطلاعیه استخدام در نیروی انتظامی استان یزد
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از بین جوانان مومن، متعهد و کارآمد در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی که در سال ۹۶ موفق به اخذ دیپلم و پیش دانشگاهی در رشته های ریاضی، تجربی، انسانی و معارف با حداقل معدل ۱۴ شده اند دعوت به همکاری و در نهایت پس از گذشت ۵ سال در صورت حائز شرایط بودن استخدام رسمی می نماید.
علاقمندان می توانند جهت ثبت نام به آدرس: یزد، خیابان سلمان شمالی نرسبده به چهارراه آموزش و پرورش کوچه ۳۰ رضا، اداره گزینش و استخدام نیروی انتظامی استان یزد مراجعه و یا با شماره های ۰۳۵۲۱۸۷۲۱۰ و ۰۳۵۳۶۲۳۰۰۴۷ تماس حاصل نمایند.