نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

چاقو کشی در بافق سابقه نداشته است

چاقو کشی در بافق سابقه نداشته است


امام جمعه بافق:

امام جمعه بافق در خصوص اتفاقات اخیر گفت: چاقو کشی در بافق سابقه نداشته، این کارها شهر را زشت جلوه می دهد. مردم باید با نیروی انتظامی و سپاه همکاری کنند تا این مسائل دیگر پیش نیاید.
به گزارش بافق نیوز، حجت الاسلام سید جواد سلیمانی در پایان آئین عبادی سیاسی جمعه این هفته به سرقت ها و حرکات ناشایست چند روز اخیر که در بافق رخ داده اشاره کرد و گفت: بافق مکانی امن بود. البته مسائلی پیش آمد که امنیت را به خطر انداخته است. یکی مسئله اعتیاد می باشد که دو سه روز گذشته در جلسه ای خصوصی در یزد با سردار نقدی، این جمله را گفتم که ما بین دو استان کرمان و خراسان جنوبی قرار داریم. سوداگران مرگی که از این استان ها به سمت حوزه استحفاظی استان یزد می آیند، برای مردم ما یک تهدید هستند.
امام جمعه بافق خطاب به مردم ادامه داد: خودمان باید مراقب باشیم. گشت امنیتی پلیس باید باشد اما محکم کاری از سوی مردم نیز نباید فراموش شود. چاقو کشی در بافق سابقه نداشته، این کارها شهر را زشت جلوه می دهد. مردم باید با نیروی انتظامی، سپاه و … همکاری کنند تا این مسائل پیش نیاید. از شورای تامین می خواهم برخی از جریانات را پیگیری کند تا دیگر تکرار نشود.
خیابان مسجد جامع ۳۵ متری می شود
وی سپس در رابطه با خیابان مسجدجامع بافق بیان کرد: دو جلسه با شورای شهر و شهردار در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روز گذشته داشتیم. عرض خیابان طبق مصوبه ای که قبلا تصویب شده باید ۳۰ متر باشد ولی این مسئولان طبق خواسته مردم قول دادند که خیابان ۳۵ متری شود منتها چون ایام محرم نزدیک است جدول گذاری کرده اند تا عبور و مرور هیئات مذهبی آسان باشد.