نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پول خرد به اندازه کافی موجود هست

پول خرد به اندازه کافی موجود هست


افضلی رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) بافق:

«تحویل هر نوع جنسی به جای پول خرد به مشتری تخلف است» این خبر در هفته نامه افق کویر درج گردید که اعتراض جمعی از مغازه داران را در برداشت؛ چراکه آنها می گفتند: بانک پول خرد به اندازه کافی ندارد و ما مجبوریم به جای پول خرد جنس به مشتری تحویل دهیم. به همین منظور خبرنگار هفته نامه افق کویر برای پیگیری موضوع گفتگویی با رییس بانک ملی مرکزی شهرستان بافق انجام داده است که در ادامه می خوانیم:
 ملک حسین ملکزاده رئیس بانک ملی مرکزی بافق درپاسخ به خبرنگار هفته نامه افق کویر در این باره گفت: ، از سهمیه استان که به شهرستان ها داده می شود و به نسبت پول خرد شهرستان ها تأمین می‌گردد ماهی یک دفعه پول خرد به هر شهرستان تعلق گرفته و همچنین استان بر اساس پول فرسوده‌ای که به آنها تحویل داده می‌شود پول خرد به بانک می‌دهد. یعنی درصد پول فرسوده‌ای که به استان فرستاده می‌شود به همان میزان پول خرد به بانک پرداخت می‌شود که آن هم چشمگیر نیست.
 وی از نانوایی‌ها و کمیته امداد خواست تا پول‌های خردشان را به بانک تحویل دهندتا بانک بهتر بتواند بین مغازه‎‌داران تقسیم نماید.
ملک زاده در پایان این گفتگو اذعان داشت: بانک ملی 10 عدد دستگاه خودپرداز در سطح شهرنصب کرده که این ده شعبه مرتباً مورد بازرسی قرار می‌گیرد تا پول به اندازه کافی داشته باشد. فقط از مردم درخواست می‌کنیم از دستگاه‌ها به نحو احسنت و مناسب استفاده کنند. مطمئن باشند اگر دستگاه خرابی داشته باشد به ما به صورت پیامکی از تهران اطلاع داده می‌شود.
وی افزود: از مردم خواهشمندیم در این امر ما را یاری نمایند.
 در ادامه خبرنگار هفته نامه افق کویرتماس تلفنی با افضلی رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بافق انجام داد: افضلی در مورد این مسئله گفت: هر لبنیاتی صندوق صدقه دارد و می‌تواند با حضور رابط، پول خرد صندوق را تعویض کند و مشکلی ندارد.
 وی گفت:مغازه داران می توانند تا قبل از ساعت 13 هرروز بجز پنج شنبه که تا ساعت 12پاسخگو هستیم برای دریافت پول خرد به اداره مراجعه کنند.