نمایش خبر نمایش خبر

پلي كلينيك تأمين اجتماعي بافق در سطح عالی ترین پلی کلینیک تخصصی، تجهیزات آن تکمیل شود

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان یزد در حاشیه بازدید از طرح پلی کلینیک تأمین اجتمای شهرستان بافق، قول داده شده:

اکرم عباسی| به گزارش هفته نامه افق کویر، فرماندار بافق به همراه نماينده مردم بافق در مجلس شوراي اسلامي، مدیرعامل شرکت خانه‌سازی سازمان تأمین اجتماعی کشور، مدیر درمان تأمین اجتماعی استان و جمعی از مسئولین محلي از طرح در حال احداث پلي كلينيك تأمين اجتماعي بافق بازديد كردند و از روند ساخت و ساز و پيشرفت فيزيكي طرح آگاه شدند.
محمد حسین توحیدی فر در حاشیه بازدید از طرح پلی کلینیک تأمین اجتمای شهرستان بافق در جمع خبرنگاران گفت:  طرح پلی کلینیک تأمین اجتماعی بافق یکی از موفق ترین طرح های استان یزد است.
این طرح ۳۰ درصد از برنامه زمان بندی جلوتر بوده و در ۲۲ بهمن ماه سالجاری به بهره برداری کامل می رسد. کار تجهیزاتی همراه با روند کار ساختمانی در حال پیشرفت است. از سوی سازمان تأمین اجتماعی  قول داده شده در سطح عالی ترین پلی کلینیک تخصصی، تجهیزات تکمیل شود. فضای فیزیکی این ساختمان گنجایش ۸ رشته تخصصی را دارد.  تأمین نیروی انسانی نیز ازطریق دانشگاه علوم  پزشکی انجام می شود.
در ادامه نماینده مردم بافق، بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از طرح پلی کلینیک تأمین اجتماعی بافق در جمع خبرنگاران افزود: بافق یکی از منابع مهم تأمین مواد اولیه فولاد کشور است. در راستای محرومیت زدایی از شهرستانی که صلاحیت و لیاقت هر نوع خدماتی را دارد توجه به تکمیل تجهیزات پزشکی و تأمین نیروی انسانی متخصص در بحث بهداشت و درمان یکی از ضروریات است.
وی افزود: خدا را شکر حرکت خوب و ارزنده ای در رابطه با ساخت پلی کلینیک و تأمین تجهیزات پزشکی صورت گرفته است. قطعاً کار پیمانکار این طرح قابل تقدیر است و به نظر من باید به عنوان پیمانکار نمونه کشوری معرفی شود.
دخیل عباس زارع زاده گفت: در کنار راه اندازی این طرح، ساختمان بیمارستان ۹۶ تختخوابی ولیعصر(عج) نیز با همین پیمانکار در حال ساخت است، امیدوارم با تأمین اعتبار به موقع شاهد بهره برداری دو طرح بهداشت و درمان در بافق باشیم.
سید مهدی طلایی مقدم در حاشیه بازدید از طرح پلی کلینیک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مرداد ماه سال ۹۳ همزمان با سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بافق کلنگ طرح پلی کلینیک به زمین خورد. مقرر شد طبق برنامه زمان بندی طرح در طی دو سال تحویل داده شود.
وی افزود: خوشبختانه با حمایت سازمان تأمین اجتماعی کشور و استان و همچنین پیشرفت کار مناسب پیمانکار این طرح ۷ ماه از موعد مقرر جلوتر است.
فرماندار گفت: یکی از نگرانی های ما تکمیل تجهیزات و تأمین نیروی انسانی بود که با گزارشاتی که مدیر درمان تأمین اجتماعی استان ارائه داد این نگرانی رفع گردید؛ امیدوارم مردم بافق به نحو احسنت از این نعمت استفاده کنند.