نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

وقتی «کلمه» مدعی می شود! دُم فتنه‌گران و تروریست‌ها دوباره به هم گره خورد!

وقتی «کلمه» مدعی می شود! دُم فتنه‌گران و تروریست‌ها دوباره به هم گره خورد!

به گزارش کیهان، در حالی که گروهک‌ ریگی و جیش‌العدل ارتباطات روشن با سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا، انگلیس و رژیم سعودی دارند و از سوی گروه‌های تکفیری حمایت و تغذیه می‌شوند، سایت کلمه (وابسته به اردشیر امیرارجمند مشاور فراری موسوی) و سایت ملی- مذهبی وابسته به عناصر فراری گروهک ملی- مذهبی در اقدامی همزمان سعی کردند این گروه‌ها را ایرانی و بومی منطقه سیستان و بلوچستان جلوه دهند و به توجیه جنایت‌های سبعانه تروریست‌ها بپردازند.
سایت کلمه ذیل خبر مربوط به گروگانگیری مرزبانان کشورمان، با تبرئه تروریست‌های مزدور ادعا کرد مرزنشینان به خاطر گرایش‌های مذهبی و قومی و نژادی نه تنها در سیستان و بلوچستان بلکه سایر نقاط مرزی مورد بی‌عدالتی قرار دارند و همین باعث اقدامات خشن جدایی‌طلبانه شده است!
این در حالی است که مردم شریف سیستان و بلوچستان اعم از شیعه و سنی برای دفاع از تمامیت ارضی و اسلام عزیز، هزاران شهید در دفاع مقدس ۸ ساله تقدیم انقلاب کرده است.
در همین حال سایت ملی- مذهبی نیز بدون آن که به تزریق دلارهای نفتی به گروهک‌های تروریستی نظیر جیش‌العدل و ... اشاره کند، در مطلب مشابهی ادعا کرد ریشه گروگانگیری، فقر در منطقه سیستان و بلوچستان است. این سایت همچنین علیه دستگاه قضایی عقده‌گشایی کرده و از مجازات اشرار و تروریست‌ها و قاچاقچیان ابراز ناخرسندی کرده است.
یادآور می‌شود گروهک‌ ریگی در فتنه و آشوبگری سال ۸۸ علنا از فتنه‌گران پشتیبانی کرده بود. ریگی در حال عزیمت به قرقیزستان برای ملاقات با ریچارد هالبروک دستیار ویژه اوباما، در آسمان ایران شکار شد. برخی فعالان فتنه سبز ارتباط ارگانیک مشابهی با محافل سیاسی و اطلاعاتی غرب به ویژه آمریکا دارند.