نمایش خبر نمایش خبر

هفته گذشته بحث تعویض دفترچه بازنشستگان سنگ آهن مطرح شد و من به عنوان یک بازنشسته با هزار درد و بیماری،


هفته گذشته بحث تعویض دفترچه بازنشستگان سنگ آهن مطرح شد و من به عنوان یک بازنشسته با هزار درد و بیماری، که اگر بخواهد دفترچه ام را به تامین اجتماعی تغییر دهند چه باید انجام بدهم فکری برای ما بازنشستگان بردارید.
913-142
------------
متاسفانه کودک همسری در بافق باب شده است و دختران نوجوان در سن 12سالگی ازدواج می کنند که باعث شده آمار طلاق در شهرستان بالا رود فکری برای این مشکل بردارید.
913-012
------------
گرانی زمین در بافق بیداد می کند، مسئولین فکری برای این مشکل بردارند .
991-145
------------
متاسفانه حقوق زنان شاغل در شهرستان بافق خیلی کم است، در صورتی که دوشیفت کار می کنند .
990-0123
------------
مشکلات مسجد جامع بافق تمامی ندارد متشکرم از خبرنگاران هفته نامه افق کویر که پیگیر مشکلات خیابان مسجد جامع شده اند .
916-525
------------
ای کاش والدین کمتر به حرف فرزندان خود گوش می دادند و موتور سیکلت ها را از فرزندان خود می گرفتند تا کمتر شاهد فوت آنان باشیم.
------------
ممنون از تهیه گزارش موزه، ای کاش مسئولین به فکر احداث موزه حیوانات در شهر بافق بودند
991-425
------------
سلام، نمی دانم چرا بعضی از مردم بی ملاحظه هستند و زباله های خود را در زمین های مسکونی رها می کنند، مگر نمی دانند که باعث بیماری اهالی آن منطقه خواهد شد
990-478
------------
سلام و خسته نباشید . از هفته نامه افق کویر به خاطر درج مطالب مذهبی ممنون و متشکرم
913-369
------------
درس خواندن امسال بچه ها به روش آنلاین، خیلی برای خانواده ها سخت و دشوار است، و خانواده ها به جای دانش آموزان پاسخ می دهند.
913-450
------------
کنارگذر شمالی بافق که اداره راهداری مفت و مجانی می خواهد تحویل بگیرد هیچ اقدامی نکند، پیشنهادی دارم که شرکت سنگ آهن این کنار گذر را ساماندهی کرده و به نام کنار گذر شرکت سنگ آهن نام گذاری کند .مانند کنار گذر فولاد مبارکه در اصفهان یا فولاد خوزستان یا میدان چادر ملو اردکان
913-425
------------
میدان معلم سالیان سال به نام معلم شناخته شده بود چرا به نام میدان زکات تغیر یافته است؟
910-741
------------
از نام گذاری باغچه های اطراف بلوار چغارت به نام مهتاب تقدیر و تشکر می کنیم
910-012
------------
رودخانه فصلی که در حوالی روستای مبارکه در پشت توانیر می باشد، هنگام بارندگی، آب وارد مزارع می شود و خساراتی نیز به بار می آورد .لطفا شورای اسلامی مبارکه و دهیاری آن به فکر باشند .
991-145
------------
از برگزار کنندگان مراسمات احیا در شبهای قدر و در این روز های کرونا تقدیر و تشکر می کنیم . مطمئنا دعا و مناجات در کاهش این ها بلا اثر دارد
991-023
------------
اینقدر می گوییم که بافق احتیاج به پاسگاه نیرو انتظامی دارد تا جلو عبور و مرور ما شین های حمل مواد مخدر را بگیرند. اما نمی دانم چرا مسئولین به فکر نیستند هفته ی پیش در این خصوص ماشینی که حامل محموله بود به دیوار قبرستان بر خورد کرد
.990-478
------------
چه عجب شهرداری اقدام به روکش آسفالت در خیابان چهارده معصوم(ع) و بلوار 15 خرداد می کند . به نظرم اگر خرج پارک آبشار کمتر شود و در عوض به ساماندهی ها پرداخته شود ، خوب و عالی است .
913-789