نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

هر وقت مُردید برای بیمه شما تصمیم گرفته می شود!

هر وقت مُردید برای بیمه شما تصمیم گرفته می شود!


هر وقت مُردید برای بیمه شما تصمیم گرفته می شود!

هنوز گزارش یکی از کارگران را که در هفته کارگر به دفتر هفته نامه برای پیگیری مشکلش مراجعه کرده بود را کامل ویرایش نکرده بودم که طی تماس تلفنی متوجه شدم گروه دیگری از کارگران به دلیل بی عدالتی های که در حق این قشر زحمتکش و مظلوم می شود به فرمانداری مراجعه کرده اند.خبرنگار هفته نامه افق کویر برای تهیه گزارش به فرمانداری مراجعه نمود تا مشکلات آنان را از طریق هفته نامه به اطلاع مسئولان مربوطه برساند.
فردی 24 ساله در گفتگو با خبرنگار هفته نامه افق کویر درباره مراجعه شان به فرمانداری چنین گفت: در شرکت(...) کار استخراج بر عهده ما بود این شرکت بیمه و حقوق اسفند ماه سال گذشته زا هنوز به ما پرداخت نکرده است. قرار بر این شد بعد از تعطیلات سال جدید قرارداد منعقد و ما به محل کار خود برگردیم که متأسفانه هنوز تحقق پیدا نکرده است.
وی ادامه داد: همسرم را برای وضع حمل به بیمازستان بردم متوجه شدم اعتبار دفترچه بیمه ام به پایان رسیده و بیمه ماه قبل رد نشده است. همه ما حدود یکسال کار می کنیم حقوق و مزایای کلی 600 هزار تومان هست که دریافت می کنیم کار ما در سه شیفت چهار گروه مشغول به فعالیت هستیم.الآن هم که به یکی از مسئولان مربوطه آن جا مراجعه کردیم می گوید: من در اینجا آبدارچی هستم. وی افزود: مراجعات زیادی به فرمانداری در گذشته داشتیم. مهندس(....)می گوید: هر وقت مردید برای بیمه شما تصمیم گرفته می شود. شایان به ذکر است: حمل مواد منفجره، تخلیه بار و ... بر عهده کارگران است. خود من دچار آسیب دیدگی از ناحیه کمر شده ام دوستم نیز دستش مجروح شد بعد از آن ما را از کار بیرون کردند.
وی از مسئولین خواست تا به مشکل آنان رسیدگی شود.                  
 راضیه بیگی