نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

هرکس دلش به حال بافق و بافقی می سوزد به کمک ما بیاید

هرکس دلش به حال بافق و بافقی می سوزد به کمک ما بیاید


هرکس دلش به حال بافق و بافقی می سوزد به کمک ما بیاید

به گزارش خبرنگار هفته نامه افق کویر؛ در روز شنبه 20 اردیبهشت دوتن از دوستداران رشته ورزشی شهرستان بافق به دفتر هفته نامه مراجعه کرده و خواستند تا مشکلات و مسائل این رشته را بازتاب دهند.
در ابتدا جلیل حاجی حسنی یکی از تکواندوکاران شهرستان بافق در مورد مشکلات خود چنین گفت: آمده ام تا صدای تکواندوکاران را به گوش مسئولین بافق برسانم.آنان با تمام سختی ها باز هم از فعالیت ورزشی خود دست بر نداشته اند.
وی افزود: به دنبال حمایت کننده ای هستیم تا بچه های تکواندو را به سمت بالاتر سوق دهد.بچه های بافق به حدی رسیده اند که در لیگ برتر کشور شرکت نمایند.
حاجی حسنی عنوان کرد: ما به دنبال سکوی پرتاب هستیم که بتواند پتانسیل های شهرمان را حمایت کند؛ اما مشکل اساسی ما در این مسابقات که قرار است برگزار شود نبود بودجه و حمایت کننده مالی می باشد در حال حاضر باید برای لیگ کشوری خردسالان ثبت نام بعمل آید که هزینه آن 3 میلیون تومان می شود و تا آخر این هفته بیشتر وقت نداریم.
تکواندوکار بافقی اظهار داشت: ده بازی باید برگزار نماییم که هزینه های زیادی در بر دارد. هرکس دلش به حال بافق و بافقی می سوزد به کمک ما بیاید. تمامی تکواندوکاران ما قهرمان استان هستند.تیمی که در حال حاضر باید برای مسابقات لیگ کشوری خردسالان اعزام شود بیست نفر می باشد.
حاجی حسنی اذعان داشت: به حمایت تمامی تکواندوکاران بافق آمده ام تا با مسئولین شهر درد ودل کنم.
مصطفی علیزاده مربی تکواندو شهرستان بافق در این مصاحبه گفت: خواهش می کنم به مشکلات بچه ها رسیدگی شود.در این گرمای سوزان برای تمرینات به سالن ورزشی می آیند.
وی افزود: باور کنیم بافق و بافقی می تواند پیشرفت کند و برترین های لیگ کشوری شود.     راضیه بیگی