شناسه : 21804020


الهام نصیرزاده| به گزارش هفته نامه افق کویر، هفته گذشته خبری در برخی از سایتهای محلی و فضای مجازی مبنی بر اینکه مدیر عامل شرکت سنگ آهن.............

الهام نصیرزاده| به گزارش هفته نامه افق کویر، هفته گذشته خبری در برخی از سایتهای محلی و فضای مجازی مبنی بر اینکه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی و اعضای هیات مدیره باشگاه آهن هزینه های تیم در حال سقوط فولاد یزد را پذیرفته اند منتشر شد که هفته نامه افق کویر پیرامون این موضوع سه شنبه هفته گذشته گفتگویی اختصاصی با محمدرضا کاظمی، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق انجام داد. 
وی در این باره با قاطعیت گفت: اصلاً صحبت و بحثی درمورد تیم داری لیگ دسته دوم نبوده است از همان روز اول مشخص کردیم که در لیگ دسته سوم با بازیکنهای بومی و کادر بومی قرار است شرکت کنیم و شرکت کرده ایم و هیئت مدیره نیز بر روی حرف خودش ایستاده و هیچ صحبت و بحثی در این رابطه نبوده است.
وی افزود: متأسفانه نمی دانم این حرف و صحبتها از کجا شروع شده و چه کسی انجام داده است ما اصلاً هیچکدام در جریان نبوده ایم که اصلاً لیگ دوم قرار است بیاید، حتی با هیئت مدیره هم که صحبت کردم همه آنها اظهار بی اطلاعی می کردند و هیچکدام در جریان نبوده اند.
کاظمی تصریح کرد: از روز اول تیم را برای لیگ سه بسته بودیم؛ اگر قرار بود لیگ دسته دوم باشد شرایط، بودجه، بازیکن و... فرق می کرد؛ نمی دانم این شایعات ازکجا نشأت گرفته و چه شیطنتی در کار بوده است.