نمایش خبر نمایش خبر

نخستین مشعل گاز بهاباد در محل مسجد جامع روشن می‌شود

نخستین مشعل گاز بهاباد در محل مسجد جامع روشن می‌شود


فرماندار بهاباد:

عباس اقبال در گفت‌وگو با تسنیم در بهاباد با بیان اینکه مشعل گاز بهاباد قرار بود در نیمه اول آذر روشن شود اظهار داشت: با توجه عدم امکان حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز کشور در تاریخ مذکور، هماهنگی‌های لازم انجام شد تا ایشان در این مراسم حضور یابند که افتتاح پروژه در نیمه دوم آذر انجام می‌شود.
وی به برگزاری جلسه هماهنگی که در دفتر فرماندار جهت افتتاح گاز با پیمانکار پروژه برگزار شد اشاره کرد و گفت: 28 آذر با حضور معاون وزیر نفت، استاندار یزد، مدیرعامل محترم شرکت گاز استان و حضور مردم قدرشناس بهاباد، مشعل گاز بهاباد در محل مسجد جامع روشن می‌شود.
فرماندار بهاباد با بیان اینکه عملیات تست نشتی لوله‌های خط انتقال گاز و شبکه شهری گاز بهاباد انجام شده است گفت: با گازدار شدن خط لوله شبکه شهری واگذاری انشعاب گاز به مردم آغاز می‌شود.
اقبال با تشکر از دست‌اندرکاران خط انتقال گاز بهاباد گفت: با اتمام احداث این خط لوله و اتصال شهرستان بهاباد به شبکه گاز علاوه بر برخورداری مردم از نعمت گاز، یکی از زیرساخت‌های مهم توسعه شهرستان نیز فراهم شده است.
وی تصریح کرد: خط انتقال گاز به شهرستان بهاباد به طول 70 کیلومتر و شبکه شهری گاز بهاباد به طول 51 کیلومتر در 28 آذرماه سال جاری با حضور مسئولان کشوری و استانی افتتاح می‌شود.