نمایش خبر نمایش خبر

نخستین بیمارستان شهرستان بهاباد در آینده ای نزدیک افتتاح می‌شود

معاون دانشگاه پزشکی یزد:

حمید اخوان| معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: در آینده‌ای نزدیک بیمارستان ۳۸ تختخوابی شهرستان بهاباد به بهره‌برداری می‌رسد.
علی دهقان در حاشیه بازدید از مرکز درمان بستر شهرستان بهاباد در گفت‌وگو با خبرنگار افق کویر در بهاباد اظهار داشت: بیمارستان تخصصی 38 تختخوابی بهاباد به عنوان نخستین بیمارستان شهرستان به زودی افتتاح می‌شود.
وی با اشاره به محرومیت منطقه و مسافت طولانی با نزدیک‌ترین مرکز درمانی بیان کرد: تأسیس و راه‌اندازی بیمارستان از خواست‌های اصلی مردم و مسئولان این منطقه از دولت بود که با پیگیری‌های انجام شده و نیاز منطقه، موفق به اخذ پروانه تاسیس و بهره‌برداری بیمارستان 38 تختخوابی با بخش‌های داخلی، اطفال، جراحی و زنان شدیم.معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد خاطرنشان کرد: با همکاری و تعامل خوبی که بین دانشگاه و ادارت این شهرستان وجود دارد، امیدوارم زیرساخت‌های لازم در سریع‌ترین زمان ممکن فراهم شود و مردم این منطقه از وجود بیمارستان تخصصی بهره‌مند شوند.
دهقان ادامه داد: این بیمارستان از بخش‌های داخلی مردان و زنان، اطفال، جراحی، زنان، دیالیز و رادیولوژی برخوردار است و 4 پزشک متخصص در این بیمارستان فعالیت خود را شروع کرده‌اند.