نمایش خبر نمایش خبر

معلمان پيشكسوت سرمايه ارزشمند جامعه

استاندار يزد:

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، روز پنجشنبه 16 مهرماه مراسم ويژه تجليل از بازنشستگان و پيشكسوتان آموزش‌وپرورش استان با عنوان «زمزمه محبت 3» ويژه فرهنگيان متولد سال‌های 1328 تا 1331 با حضور استاندار يزد، مشاور وزير آموزش‌وپرورش، مديركل حوزه استاندار، مديركل آموزش‌وپرورش و جمعي از مسئولان استان در پرديس شهيدان پاک‌نژاد يزد برگزار شد.
استاندار يزد در اين مراسم با گراميداشت ياد و خاطره جان‌باختگان حادثه غم‌بار منا تأكيد كرد: بايد علت اين فاجعه مشخص شود و از سال‌های آينده كشورهاي اسلامي در مديريت نمودن مراسم حج دخالت درست و صحيحي نمايند.
«سید محمد ميرمحمدي» بابیان اينكه برگزاري اين گردهمايي فرصت بسيار مغتنمي است، اظهار داشت: شما معلمان پيشكسوت انباشته‌ای از دانش‌های زمانه هستيد و بايد به نحو شايسته از اين سرمايه ارزشمند استفاده شود.
وي ادامه داد: متأسفانه در جامعه امروز كمتر از تجارب بازنشستگان استفاده می‌کنیم درصورتی‌که در ساير كشورها و جوامع توسعه‌یافته کانون‌های فكري و مشورتي متشكل از بازنشستگان هر حوزه تشكيل می‌شود و از علم و دانش آن‌ها در پيشرفت آن شغل موردنظر استفاده می‌گردد.