شناسه : 21569698


به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد سيد محمد ميرمحمدي در جلسه مشترك با اعضاي جديد خانه مطبوعات استان كه صبح شنبه 21 مرداد 1396....

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد سيد محمد ميرمحمدي در جلسه مشترك با اعضاي جديد خانه مطبوعات استان كه صبح شنبه 21 مرداد 1396 در سالن حميديا برگزار شد، ضمن تبريك روز خبرنگار و گراميداشت ياد و خاطره شهيد صارمي گفت: همواره علاقه مند به تعامل سازنده و ارتباط پويا و هدفمند با مطبوعات و رسانه ها بوده ام و به نقش و جايگاه آنها اعتقاد بسيار دارم.
استاندار يزد با اشاره به اعتماد صورت گرفته به اعضاي هيات مديره خانه مطبوعات از سوي اهالي مطبوعات استان خواستار تلاش و مراقبت اين اعضا براي پاسداري از اين اعتماد و انجام اقدامات مناسب در افزايش آن شد. 
عالي ترين مقام اجرايي استان آنگاه به مسئوليت خطير مطبوعات و  رسانه ها در  تمامي عرصه ها اشاره کرد و عنوان داشت: كار شما از منظر رسانه اي تا بدان حد حساس و تاثير گذار است كه گاه انتخاب يك تيتر مي تواند مشكل ساز يا رافع مشكل باشد. 
عالي ترين مقام اجرايي استان، اتحاد، همبستگي و هم افزايي اصحاب رسانه و مطبوعات استان را عامل بالندگي و پيشرفت دانست و افزود: اصلي ترين موضوعي كه در همه امور بايد مورد توجه قرار گيرد، همبستگي ، هم انديشي و اتحاد است چرا كه اختلاف عامل انفعال است و گرفتار شدن در چنين وضعيتي ، دستاوردي جز ضعف و بروز مشكلات ندارد.