نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مطبوعات می توانندجاده صاف کن باشند

مطبوعات می توانندجاده صاف کن باشند


در حاشیه خبر بازدید از معدن چغارت:

«حسن زاده» رئیس روابط عمومی شرکت سنگ آهن در بازدید از گندله گفت: ما می توانیم روی پای خودمان بایستیم و گلیم خود را از آب بکشیم و مجبور نیستیم جای دیگری هزینه کنیم در طی این چند سال خیلی کار شده است. اصلاح پیت عمر معدن را بالا برد؛ وگرنه در چند سال بعد باید فکری برای پر کردن پیت (استخراج) می نمودند. الان ذخیره هست و «آنومالی هایی» را که بدنبال آن هستند مدیرعامل نیز علی رغم اینکه پزشک به وی گفته است روزی25 تا 30دقیقه می تواند کار کند؛ اما شبانه روز اینجا هست. چون قول به مردم داده و اینکار باید به سرانجام برسد. بعضی صحبتها که متأسفانه می شود باعث دلسردی است. اعتقادم این است که مطبوعات می توانند جاده صاف کن باشند. برای اینطور طرح ها مردم را آماده کنند؛ امیدواری دهند. تزریق ویتامین امید در پیکر جامعه توسط خبرنگاران و اصحاب رسانه باید صورت بگیرد. رسالت از این بالاتر! به همین میزان هم می توانند منفی عمل نمایند. امروز مشاهده می کنید کارها در حال انجام است. فاصله بگیریم از وضعیتی که قبلاً بوده و به فضای موجود بیاییم. فضای همدلی و صمیمیت با همراهی و همکاری هم   
می توان کار کرد.
2-در بازدید از آگلومراسیون حسن زاده، رئیس روابط عمومی با حس خبرنگاری، دوربین یکی از خبرنگاران را در دست گرفته و از اصحاب رسانه وخبرنگاران عکسهایی انداخت.
3-در بازدید از گندله بین سرپرست تیم هندبال و خبرنگار صدا و سیما گله و شکایتی صورت گرفت که توجه خبرنگاران را به آن جلب نمود. قضیه را که جویا شدیم، اینطور بود که تیم هندبال با توجه به حضور دفتر صدا و سیما در بافق، باز از خبرنگار دیگری از مرکز استان برای تهیه گزارش دعوت نموده بودند و سرپرست تیم خطاب به خبرنگار صدا و سیما در بافق این گله را داشت که چرا خبرهای هندبال را پوشش نمی دهد که وی در پاسخ گفت: نمی خواستم بیان نمایم ولی چون گفتید؛ می گویم هر کس گزارشات قبلی را گرفته الان هم با شما همکاری نماید.
4-«حسن زاده» در مورد نام هتل در هنگام برگشت از معدن چغارت در مینی بوس به خبرنگاران گفت: حدود130 نام نوشته شده بود که بعضی از آنها جالب بود مثل اسپیناس، کویر، نخل آفتاب و... که تربتی، معاون مالی و بازرگانی به یکدفعه وارد شد و از ما پرسید چه کاری انجام می دهید؛ گفتیم برای هتل نام انتخاب می کنیم. گفت: چون مردم بافق انسانهای نیک هستند نام آنرا بگذارید هتل نیکان بافق و همان لحظه مصوب گردید.