نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مصمم هستیم تا زیر ساخت های صنعتی – معدنی و فرهنگی شهر را به سرانجام برسانیم

مصمم هستیم تا زیر ساخت های صنعتی – معدنی و فرهنگی شهر را به سرانجام برسانیم


مدیر عامل شرکت :

محمد جواد عسکری در جلسه مدیران آموزشگاه های بافق گفت: نظر به اینکه مقوله آموزش و پرورش فوق العاده حساس و دارای اهمیت خاصی است ، حسب ضرورت مایل هستیم تا زیر ساخت های فرهنگی شهر را در چارچوب قانون و با تدبیر و درایت و همراهی همه مسؤلان بسازیم و آنچه را دانش آموزان با استعداد و خوش ذوق بافقی را به سمت تعالی و رشد رهنمون می سازد فراهم کنیم..
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت، به نقل از روابط عمومی، جلسه مدیران آموزشگاههای بافق در محل سالن اجتماعات مجتمع رفاهی فرهنگی اداره آموزش و پرورش بافق با حضور حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق  و محمد جواد عسکری مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم،  مدیریت اموزش و پرورش بافق گزارش جامعی از عملکرد و پروژه های در دست اقدام سازمان متبوع خود را تشریح نمود .
محمود خواجه ای  حضور مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی را در جمع فرهنگیان گرامی داشت.
مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی نیز با ابراز خرسندی از حضور در بین فرهنگیان اظهار داشت : همچنان که بارها نیز گفته ام  از افتخارات بنده تعلق خاطر م به آموزش و پرورش است و خود را  یک فرهنگی میدانم و از ارتباط تنگاتنگ مجموعه صنعتی ـ معدنی سنگ آهن با مجموعه فرهنگی شهر استقبال می نمایم.
محمد جواد عسکری ادامه داد:  نظر به اینکه مقوله آموزش و پرورش فوق العاده حساس و دارای اهمیت خاصی است ، حسب ضرورت مایل هستیم تا زیر ساخت های فرهنگی شهر را در چارچوب قانون و با تدبیر و درایت و همراهی همه مسؤلان بسازیم و آنچه را دانش آموزان با استعداد و خوش ذوق بافقی را به سمت تعالی و رشد رهنمون می سازد فراهم کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مساعدت های مادی و معنوی شرکت سنگ آهن مرکزی به مجموعه آموزش و پرورش و شهر بافق تصریح کرد : باید از فرصت های بدست آمده بنحو احسنت استفاده نمود و هزینه ها و امور را بگونه ای مدیریت کرد تا شائبه مصرف گرائی و هزینه صرف از بین برود و در سایه این تدبیر سازنده ، حماسه سیاسی و اقتصادی مد نظر مقام معظم رهبری نیز به منصه ظهور برسد .
مدیرعامل شرکت در ادامه با تشکر و قدردانی از حمایت های معنوی و فکری امام جمعه شهر بافق و اینکه سیاست مدیریتی وی مبتنی بر وفاق و همدلی و بکار گرفتن همه ظرفیت و توان مدیران بومی است اظهار داشت : بارها گفته ایم که منشأ توفیق و تعالی شهر وحدت و همدلی است و اینکه باور کنیم توان ساختن شهر را داریم.  همچنان که در طول ۱۸ ماه گذشته با تکیه بر همین اصل ما توانستیم موفقیت های خوبی کسب نماییم ، کارخانه آگلومراسیون علیرغم بعضی سنگ اندازی ها و تبلیغات نادرست مبنی بر واگذاری آن ، هم اکنون در حال گذراندن مراحل نهائی خود است و بزودی شاهد افتتاح آن خواهیم بود ، کارخانه گندله سازی نیز با پیگیری و حمایت های امام جمعه محترم شهر، در حال انجام است و انتظار داریم وفق برنامه در ۳۶ ماه آینده شاهد به بار نشستن این تلاش ارزشمند و بهره برداری آن باشیم. طرفی ما مجدانه پیگیر اجرای طرح اصلاح خط و توسعه ریلی نیز هستیم و اعتبار قابل توجهی را نیز به این امر مهم اختصاص داده ایم. همینطور کارخانه فولاد را به عنوان یک جهش بزرگ صنعتی و با مشارکت شرکت اعتماد و با اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومان در دستور کار قرار داده ایم و مصمم هستیم تا زیر ساخت های صنعتی و فرهنگی شهر را به فرجامی خوشایند منتهی کنیم .