شناسه : 21727855


مسابقه موتورکراس انتخابی کشور از استان یزد سوم شهریورماه به میزبانی شهرستان بافق و بیاد و نام شهید مدافع حرم محسن حججی برگزار شد.......

مسابقه موتورکراس انتخابی کشور از استان یزد سوم شهریورماه به میزبانی شهرستان بافق و بیاد و نام شهید مدافع حرم محسن حججی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیئت موتورسواری شهرستان بافق :شهردار و رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلراتی بافق گفت: مسابقه موتورکراس استان یزد انتخابی کشور با حضور تیمهایی از شهرستانهای یزد، بافق، اردکان، میبد، ابرکوه و اشکذر، سوم شهریورماه در پیست موتور کراس آبشار شهرستان بافق برگزار شد.
سید علی نوروززاده با بیان اینکه تیم های شرکت کننده در کلاسهای 250 سی سی و 450 سی سی باهم به رقابت پرداختند، افزود: این مسابقات بمنظور انتخاب نفرات برتر جهت اعزام به مسابقات کشوری انجام شد.
وی تصریح کرد: درکلاس ۲۵۰ سی سی مجتبی میر محمدی، رضا پور محمدی و محمود طالعی از هیئت شهرستان یزد و در کلاس ۴۵۰ سی سی جواد امیدوار، سعید بقائیان، و حمید فتوحی از هیئت شهرستان بافق به ترتیب مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دادند
نوروززاده ادامه داد: پیست موتورکراس مجموعه آبشار بافق در فضایی به وسعت 80 هکتار ایجاد شده و قابلیت برگزاری مسابقات ملی و بین المللی را نیز دارد.