نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر خطاب به مسئولین کشور در خصوص خصوصی سازی شرکت سنگ آهن بافق به خبرنگار هفته نامه افق کویر گفت: آنچه حق مردم بافق است به آنان داده شود

محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر خطاب به مسئولین کشور در خصوص خصوصی سازی شرکت سنگ آهن بافق به خبرنگار هفته نامه افق کویر گفت: آنچه حق مردم بافق است به آنان داده شود

خبرنگار هفته‌نامه افق‌کویر؛ در خصوص پیگیری های جدید نمایندگان مردم استان یزد در مجلس شورای اسلامی درباره خصوصی سازی شرکت سنگ‌آهن با محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر گفتگویی انجام داد که در ادامه این گفتگو را می خوانیم:
جوکار پیگیری انجام شدهدر این خصوص را چنین بیان نمود: از سال 92 نامه‌هایی تنظیم و به معاون اول ریاست جمهوری، وزیر اقتاد، وزیر صنعت معدن و تجارت، سازمان بازرسی کشور فرستاده شده است. کار خلاف اصل 44 قانون اساسی بوده است. وزیر صنعت معدن و تجارت نیز همراهی نمود.
وی افزود: نامه‌ای نیز با امضاء مشترک نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی به "انصاری" معاون پارلمانی وزارت جمهوری اسلامی ایران فرستاده شد  تا جلوی این کار گرفته شود و اگر قرار است شرکت واگذار گردد در مرحله اول حق و حقوق مردم بافق و استان یزد را مدنظر بگیرند.
جوکار افزود: مردم محروم بافق باید از این موضوع سهمی داشته باشند؛ چراکه معدن جزء انفال می باشد و سرمایه ملی محسوب می گردد.
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس گفت: خود مردم منطقه در محرومیت زندگی کنند و عده ای خاصی سود منفعت آن را ببرند!!!
وی ادامه داد: طبق اقداماتی که انجام شده امیدواریم این کار صورت نگیرد.
جوکار در توصیه‌ای به مردم شهرستان بافق گفت: مردم بافق مردمی مذهبی، متدین و قانع بوده اند و جای تقدیر و تشکر دارد.  مردمی که علیرغم محرومیت‌ها در همه حال در میدانهایی که نیاز بوده واقعاً ایستادند و آن ها به خوبی وظیفه‌شان را انجام دادند و امروز بر ماست که توجه نمائیم و دولت محترم عنایت بیشتری به این مردم بزرگوار داشته باشند و آنچه حق مردم است به آنان داده شود.
وی تأکید کرد: هر چیزی که مربوط به نمایندگی ما باشد قطع مسلم بدانید کوتاهی نخواهیم کرد.
محمد صالح جوکار در پایان این گفتگو افزود: امیدواریم موفق و پیروز باشید به امید این که بتوانیم اقداماتی برای نفع مردم آن منطقه داشته باشیم و از حق و حقوق آنان دفاع نمائیم.