نمایش خبر نمایش خبر

محسن افشانی و بادیگاردهایش

محسن افشانی و بادیگاردهایشاگر به یاد داشته باشید مدتی پیش مراسم ختم علی طباطبایی برگزار شد و یکی از حاشیه های این مراسم حضور محسن افشانی به همراه بادیگارد در مسجد نور بود. و در جدیدترین مصاحبه اش از دلیل استخدام بادیگارد برای خودش سخن گفت و از افراد ناشناسی که وی را تهدید کرده بودند پرده برداشت و در میان صحبت هایش این چنین عنوان کرد : گفتند هر جا ببینیمت با قمه می زنیم، من هم بادیگارد استخدام کردم! بادیگاردهایم مجهز هستند و دستمزدشان را هم می دهم .
گفتگو با محسن افشانی درباره بادیگاردهایش
محسن افشانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران که برای اکران خصوصی فیلم 360 درجه به پردیس ملت آمده بود، با چند بادیگارد وارد سالن شد که همین موضوع باعث شد سراغش برویم و از او درباره دلایل استخدام بادیگارد بپرسیم.
محسن افشانی مجری بازیگر جوان کشورمان در یک خانواده ۴ نفره بدنیا آمد پدر او در کار سازه های چوبی است و خواهر بزرگش سمیه دارای مدرک مترجمی زبان است وخود محسن افشانی هم در سال ۸۴ موفق به اخذ تافل زبان شد. او کار خودش رو با تئاتر شروع کرد و علی مختارزاده که کارهای او را دیده بود از او برای بازی در یکی از آیتم های برنامه آستانه دعوت می کند و پس از آن مجری برنامه آستانه می شود و پس از آن برنامه های ما دو تا و سلام بهار و در شبکه جام‌جم هم برنامه زنده بوم سفید را اجرا کرد. بازی در سریال ترانه مادری به همراه سیاوش خیرابی زمینه به شهرت رسیدن و شروع بازیگری محسن افشانی بود که با توجه به سن و سال کم تجربه چندین تهیه کنندگی و کارگردانی را در کارنامه هنری خودش دارد