نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

لطفاً قبل ازخرید به این نکته مهم توجه بیشتری بنمایید!!؟

لطفاً قبل ازخرید به این نکته مهم توجه بیشتری بنمایید!!؟


لطفاً قبل ازخرید به این نکته مهم توجه بیشتری بنمایید!!؟

مدتی است آرمها، نوشته‌های روی انواع لباس و وسایلی از قبیل اسباب‌بازی و ادکلن و ... افکار منو به خودش مشغول کرده از خودم می‌پرسم اگر همین اسامی والقاب و کلمات زننده به فارسی نوشته شده بود آیا بازم کسی حاضر میشد از اونا استفاده کنه؟ پس چرا اینقدر بی خیال از کنار موضوع به این مهمی به سادگی می‌گذریم؟ مگه حفظ آبرو برای ما در اولویت نیست؟
یه بارتو مراسم ترحیم یکی از اقوام نشسته بودم، ناگهان نوشته روی کاپشن جوانی نظرمو به خوش جلب کرد، باور کنید خیلی از خواندن این جملات زشت وزننده ناراحت شدم و حتی جرأت نکردم بهش بگم رو کاپشنش چی نوشته به قدری زشت وتوهین آمیز بود که پیش خودم فکر کردم اگر بهش بگم صد درصد دعوا میشه به خاطر رعایت شئونات نمیتونم عین اون جمله رو براتون باز گو کنم همین قدر بس که توهین خیلی خیلی زننده ای به صاحب کاپشن شده بود، حالا تصور کنید اون شخص بی‌اطلاع همین طورهمه جا ظاهر میشه وکلی هم کیف میکنه که خارجی پوشیده .
با نزدیک شدن به ایام فرخنده نوروز و تحویل سال ونیاز به خرید انواع پوشاک  ازشما همشهریان و خوانندگان عزیز تقاضا دارم در موقع خرید پوشاک و هرنوع کالایی که نوشته‌ای خارجی وبه ظاهر بی‌معنی  دقت بیشتری بنمایید.
من در وبلاگ شخصی خودم آرمها و نوشته‌های معمول روی پوشاک و وسایل رو قرار دادم. به خودم همچنین اجازه این رو ندادم تا دراین محیط قرار بدم. خواهش می‌کنم برای مطالعه بیشتر دراین زمینه به آدرس وبلاگی که در ذیل نوشتم تشریف ببرید تا بدونید معانی بیشتر این آرمها و نوشته‌ها چیست وآیا اگر همین نوشته ها به فارسی نوشته شده بود باز هم استفاده می‌کردید.
دربسیاری از نوشته‌ها انواع توهین و تحقیر وغیره به چشم میخوره، پس برای کنجکاوی هم که شده از همین امروز نوشته های روی انواع پوشاک و ادکلن و ... وغیره رو بخونید ومعنی کنید خودتون متوجه خطرمیشید من نمی‌خوام بگم همه البسه ها حاوی عناوین زشت وزننده است قصدم توجه بیشتر شما خوانندگان محترم به این موضوع بسیار مهم و ضروریه که قبل از خرید به نوشته ها وآرمهای روی کالای خریداری شده دقت بیشتری بنمایید.
نظر شما خوانندگان برای من بسیار مهم ومورد احترامه خواهشمندم درصورت  تناقض با افکار شما و یا تایید مطلب از طریق ویا وبلاگ ذیل به اطلاع اینجانب  برسانید. ممنون از همه شما همشهریان عزیزم.     ماشاا... حاجی‌شمس‌الدینی
www.dashmash2000.blogfa.com