شناسه : 21756056


الهام نصیر زاده| به گزارش هفته نامه افق کویر، درحاشیه دیداراعضای شورای مبارکه باحجت الاسلام و المسلمین حاج سیدجواد سلیمانی امام جمعه شهرستان بافق.......

الهام نصیر زاده| به گزارش هفته نامه افق کویر، درحاشیه دیداراعضای شورای مبارکه باحجت الاسلام و المسلمین حاج سیدجواد سلیمانی امام جمعه شهرستان بافق که جهت ادای احترام انجام شد. احمدابراهیمی رییس شورای روستای مبارکه در گفتگویی اختصاصی با افق کویر گفت: می خواهیم برنامه هایی در زمینه فرهنگی، ورزشی و عمرانی مبارکه که به نفع مردم این روستا هست را با حمایت مسئولین و حمایت مردم اجرایی کنیم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا دهیار فعلی ابقا می شود یا خیر؟ افزود: شخص دیگری را مد نظر داریم که باید وی را معرفی کنیم. دهیار فعلی زحمت خود را کشیده است و می خواهیم میدان را به یک شخص فعالتر دیگری بدهیم که بتواند جوابگو باشد، چون حیدری مشغله و فعالیتهای فرهنگی زیاد دارد و علت ناراضی بودن مردم مبارکه از وی به این دلیل است که پاسخگوی تلفن های مردم نیستند. 
 در ادمه مرضیه دهستانی نایب رییس شورای این روستا در پاسخ به این پرسش که به عنوان تنها بانوی عضو شورای این روستا برنامه تان برای روستای مبارکه چیست؟ گفت: هدف خدمت به مردم می باشد، ولی نیاز به همکاری و مساعدت مردم مبارکه و مسئولین است و ما را در این راه تنها نگذارند. روستای مبارکه از لحاظ امکانات فرهنگی و ورزشی برای بانوان در مراحل ابتدایی قرار دارد.
وی در پاسخ به این پرسش که نظر شما برای انتخاب و تغییر دهیار چیست؟ افزود: محسن حیدری کار انجام داده است نمی توان گفت کار نکرده؛ اما در حال حاضر اهالی مبارکه ناراضی هستند، چون جوابگوی مشکلات مردم نیست نه حضور فیزیکی دارد نه تلفن پاسخ می دهد. می گویند آمده کار انجام داده؛ مگر می شود یک دهیار بیاید و کار انجام ندهد، باید کار انجام می داده و وظیفه اش بوده است دهیار بازوی شورا می باشد و باید در کنار شورا کار انجام می داده است منتها یکسری کاستی ها و کوتاهی هایی دهیار داشته که اگر خدا بخواهد احتمالا در شرف تعویض می باشد.