نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

عامل انتشار تصاویر شخصی در وی‌چت دستگیر شد

عامل انتشار تصاویر شخصی در وی‌چت دستگیر شد


عامل انتشار تصاویر شخصی در وی‌چت دستگیر شد

ه گزارش  فارس، محمدصادق پهلوان در جمع خبرنگاران بیان داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر سوءاستفاده برخی افراد ناشناس از عکس‌ها و تصاویر شخصی آنها در فضای فیس‌بوک و بلوتوث که باعث ایجاد اختلاف خانوادگی میان آنها شده، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس فتای این فرماندهی قرار گرفت.
پهلوان با بیان اینکه متهم از دانشجویان یکی از مؤسسات آموزش عالی است، ابراز داشت: وی در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس اعتراف کرده که در محیط وی‌چت به این عکس‌ها دسترسی پیدا کرده و جهت تفنن و تفریح عکس‌ها را برای دوستان خود ارسال و یا بلوتوث می‌کرده است.
وی همچنین با بیان اینکه مأموران در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهرستان مبنی بر زورگیری و سرقت از راننده یک دستگاه خودرو مأموران انتظامی وارد عمل شده و اقدامات انتظامی و امنیتی را در دستور کار خود قرار دادند، یادآور شد: این مأموران با اجرای طرح مهار و کنترل مبادی ورودی و خروجی شهر، حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی سارقان مامورنما را در یکی از محورهای مواصلاتی این شهر مشاهده کردند.
وی با اشاره به اینکه متهمان به سرقت که با مشاهده ماموران قصد فرار از دست قانون را داشتند، با عکس‌العمل سریع مأموران پلیس گرفتار شدند، تصریح کرد: در این عملیات پلیسی خودروی متهمان پس از لحظاتی تعقیب و گریز با شلیک چند تیر هوایی و اخطار پلیس متوقف و یکی از سارقان به نام«س-ح» شناسایی و دستگیر شد.
پهلوان در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس اظهار داشت: این سارق مأمورنما با استفاده از لباس ناجا و جعل عنوان جلوی یک دستگاه خودروی وانت‌نیسان را گرفته و به بهانه این که پول‌های راننده تقلبی است، اقدام به اخاذی و سرقت بیش از یک میلیون و 300 هزار تومان وجه نقد کرد.
رئیس پلیس آمل خاطرنشان کرد: تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری متهم دیگر این پرونده همچنان ادامه دارد.