نمایش خبر نمایش خبر

عاقبت تلخ قهر ۲ مرد از خانه


جام جم آنلاین ، شامگاه دوشنبه گذشته آتش گرفتن خودروی پرایدی به آتش نشانان مشهد اعلام شد. دقایقی بعد تیمی از آتش نشانان خود را به محل حادثه در خیابان میثم شمالی رساندند. بلافاصله عملیات اطفای حریق آغاز و پس از دقایقی شعله های آتش مهار شد. آتش نشانان در بررسی خودرو با جسد سوخته ای روبه رو شده و موضوع را به پلیس و بازپرس جنایی مشهد اطلاع دادند.
ماموران جنایی پس از حضور در محل، متوجه شدند در این آتش سوزی مرد جوانی در خودرو گرفتار شده که با کمک اهالی از مرگ نجات یافته است. یکی از شاهدان ماجرا به ماموران گفت: من راننده آژانس هستم. حدود ساعت 11 شب در حال عبور از این کوچه بودم که متوجه آتش گرفتن خودروی پراید شدم. مرد جوانی روی صندلی عقب گرفتار شده بود و هر چه تلاش می کرد نمی توانست در را باز کند.
وی اضافه کرد:به کمک او رفتم و با داد و فریاد اهالی را خبر کردم. به سختی در خودرو را باز کردم و این مرد را نجات دادم. مرد جوان به خاطر شوک این حادثه حالت عادی نداشت و پس از حدود 5 دقیقه حالش بهتر شد و گفت، دوستش در صندلی جلوی خودرو خواب بوده که خودرو آتش گرفته و ما برای نجات نفردوم نتوانستیم کاری بکنیم.
قاضی سیدجواد حسینی، بازپرس جنایی مشهد پس از بررسی صحنه حادثه به تحقیق از مرد 31 ساله پرداخت که او درباره علت حادثه گفت: من مدتی پیش به خاطر اختلاف با همسرم خانه را ترک کردم. شب حادثه دوستم سراغ من آمد و گفت با همسرش برسر یک پیامک دعوا و خانه را ترک کرده است. او از من خواست اجازه دهم شب را کنار من در ماشین بخوابد. من هم قبول کردم. کمی با هم حرف زدیم و به دلیل سردی هوا نمی توانستیم بخوابیم. در صندوق عقب خودرو یک گاز پیک نیکی داشتم که آن را روشن کردم تا ماشین گرم شود. نمی دانم چه زمانی خوابم برد اما وقتی بیدار شدم، خودرو آتش گرفته بود و دوستم هم گرفتار شده بود. پس از تحقیقات مقدماتی، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و بازپرس جنایی به کارشناسان آتش نشانی ماموریت داد درباره علت آتش سوزی تحقیق کنند.