نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

طرح هاي در حال اجراي واحد عمران شهرداري بافق در سال 93

طرح هاي در حال اجراي واحد عمران شهرداري بافق در سال 93

به گزارش خبرنگار هفته نامه افق کویر، مدیر واحد عمران این نهاد در گفتگو با خبرنگار هفته نامه افق کویر به پرسشهای مطرح شده درباره طرح های در حال اجرای این واحد در سال جاری پاسخ داد که در ادامه این گفتگو را می خوانیم.
مهندس داود پورامینی در مورد طرح خیابان بلوار مهدیه ضمن اشاره به تکمیل این طرح گفت: عملیات اجرایی این طرح شامل: جمع آوری و نوسازی آسفالت باند جنوبی و جدول گذاری است که در حال انجام می باشد. 
وی ادامه داد: پارکینگ ابتدای بلوار مهدیه تکمیل و آماده آسفالت شده است.
مدیر واحد عمران شهرداری درباره وضعیت بلوار آیت ا... میرغنی زاده افزود: باند دوم بلوار آیت ا... میرغنی زاده حد فاصل میدان امام حسن(ع) تا بیمارستان ولیعصر(عج) در مرحله زیرسازی قرار دارد و پس از آن، جدول گذاری و آسفالت خواهد شد.
همچنین پورامینی از تملک املاک واقع در مسیر بلوار آیت ا... میرغنی زاده حد فاصل میدان امام حسن(ع) تا خیابان شیخ محمد تقی خبر داد و افزود: پس از تملک و آزاد سازی مسیر، عملیات زیرسازی و آسفالت این محور آغاز خواهد شد.
مدیر واحد عمران شهرداری بافق ادامه بلوار میر غنی زاده بعد از بیمارستان را مهم دانست و گفت: به منظور دسترسی آسان شهروندان عزیز به مجموعه تفریحی ورزشی آبشار بافق، کار زیر سازی این معبر در دو باند آغاز شده است.
وی در رابطه با وضعیت میدان امام حسین(ع) با بیان اینکه این میدان در آخرین مرحله زیر سازی قرار دارد تصریح کرد : مرحله آسفالت این طرح نیز در آینده نزدیک آغاز خواهد شد.
این مسئول عمران شهرداری بافق به بلوار ورودی بهشت حسین اشاره و افزود: به منظور رفاه و آرامش بیشتر شهروندان و جلوگیری از ایجاد گرد و غبار، این طرح در اولویت قرار گرفت و هم اینک به صورت کامل آسفالت شده است.
مهندس پورامینی در مورد رواق های امام زاده عبدا...(ع)گفت: کار بهسازی قسمت های در حال تخریب و همچنین ساخت رواقهای جدید به اتمام رسیده و امور مربوط به شستشو و بند کشی رواقها نیز بزودی آغار می شود. 
وی ساماندهی باند "کند رو" مقابل دانشگاه پیام نور را از دیگر فعالیت های در حال اجرای شهردای عنوان و تصریح کرد: جدول گذاری و زیر سازی این طرح به مساحت 4 هزار متر مربع انجام شده و آماده آسفالت می باشد که امید است تا پایان هفته جاری آسفالت شود.
مدیر واحد عمران شهرداری بافق در این گفتگو به اصلاح هندسی میدان ولایت اشاره و افزود: به منظور ایمن سازی دسترسی ساکنین شهرک زیتون به این میدان و رفع مشکلات ترافیکی آن ، کار اصلاح هندسی این طرح آغاز گردیده است.
در ادامه پور امینی محوطه سازی و حصار کشی ساختمان شهرداری و نیز مرمت و تعویض سنگ جدول طول مسیر خیابان شیخ محمد تقی را از سایر طرح های در دست اجرای شهرداری بافق در سالجاری عنوان کرد.
مدیر واحد عمران شهرداری بافق درباره طرح های در دست اقدام این نهاد در سال جاری گفت: پیاده سازی و زیر سازی طرح جدید ورودی جاده نوق حد فاصل پل سه دهانه تا بهشت حسین در دستور کار شهرداری قرار دارد.
وی تصریح کرد: این طرح با همکاری شهرداری و اداره راه و شهرسازی بافق با هدف ایمن سازی و رفع معضل ترافیک ورودی جاده زرند و نوق و همچنین سهولت دسترسی صدر آباد، قاضی میر جعفر و بهشت حسین اجرایی می شود.
مدیر واحد عمران شهرداری بافق تکمیل زیر سازی و آسفالت باند شمالی بلوار مسجد جامع را در گرو اجرای لوله گذاری آب دانست و افزود: این موضوع از طریق اداره آب و فاضلاب در حال پیگیری است.
مهندس پور امینی به مرمت و نوسازی آسفالت بافت قدیمی شهر در سال جدید اشاره کرد و ادامه داد: بافت قدیم شهر عمدتا" اطراف امام زاده و در محلات مسجد جامع و مهدیه متراکم است که مرمت آسفالت و بهسازی معابر این محدوده در دستور کار شهرداری قرار دارد و در آینده نزدیک عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.