نمایش خبر نمایش خبر

صدای افق شماره 822


پیامک 

 

ما ساکنین خیابان شهدا از شهردار و شورای محترم شهر می خواهیم. حالا دیگر یک فکری برای این خیابان بردارند! به خدا خسته شدیم از بس توی این چاله ها خاک خوردیم  
913-835. 
....................................
پنج شنبه که همراه فرزندانم به بهداری آهنشهر می رفتیم در خیابان توحید پسر بچه ای با ماشین که سرنشین آن ظاهراً زن بود تصادف کرده بود. پسر بچه نقش زمین شده بود، اطراف آن مردم جمع شده بودند، راننده از ترس تکان نمی خورد و مردم می گفتند حدود 20 دقیقه بیشتر است که با اورژانس و پلیس تماس گرفتیم و هیچ کدام هنوز نیامدند. صبح شنبه باخبر شدم که همان پسر بچه ضربه مغزی شده است؛ چرا خانواده ها با این که خطرات ناشی از موتور را می دانند، جوانان خود را آگاه نمی کنند، تمام پسربچه های نوجوان وقتی به سن 12 سالگی می رسند دوست دارند سوار موتور شوند. خانواده ها یک لحظه به فکر جوانان خود باشید. با این که این جوان حدوداً  24ساله تصادف کرده بود؛ خواهشاً در مورد خطرات ناشی از موتور در هفته نامه به مردم گوشزد کنید.
....................................
قابل توجه شهرداری: بلوار انقلاب فرعی 61 سابق تابلو گذاری آن فراموش شده؛ لطفاً پیگیری نمایید تا ساکنین جهت آدرس دادن دچار مشکل نشوند. 
913-267
....................................
قابل توجه بخشدار محترم بافق، جناب آقای پورامینی باسلام، چرا با تصرف ..... و بلااستفاده روستای تراب آباد اطراف مدرسه برخورد تاکنون نشده؛ لطفاً برخورد قضایی با آنان شود تا ..... ما اهالی روستای تراب آباد منتظر اقدام فوری هستیم و روز به روز زمین های ملی خانه سازی و پسته کاری و حصارکشی می شود و اقدامی از سوی مسئولین ذیربط نمی بینیم. 
913-876
....................................
با سلام، قابل توجه مدیر آموزش پرورش، چرا فکری برای پرداخت حقوق معلمان حمایتی نمی کنید، از اول سال 96 حقوق پرداخت نشده تا کی باید سرکوفت همسرانشان را بشنوند. در ضمن مؤسسین کمی به فکر دیگران باشید.
913-628
....................................
قابل توجه فرماندارمحترم و مسئول محترم منابع طبیعی و دیگر مسئولین خدمتگذاربافق، باسلام بدینوسیله از انهدام زمین های تصرف شده بلوار....که توسط دلالان و متجاوزین مقداری زمین های ملی به تصرف درآمده و حصارکشی کرده و مالک شده بودند رفع تصرف گردید تشکر و قدردانی می گردد. از مسئولین می خواهیم در اسرع وقت دست متجاوزان زمین خوران و سودجویان در دیگر روستاها که زمین به نوعی و ترفندی گرفتند آزاد و در اختیار دولت اسلامی برگردد و با متجاوزین برخود قضایی شود تا درس عبرت برای دیگران باشد منتظر اقدامات بعدی مسولین هستیم. 
(با عنوان) اهالی بلوار ....بافق
....................................
سلام به بافقیهای عزیز، لطفاً اگر امکانش هست ماشین هایی تصادفی و اوراق شده را در مسیر بافق تا دو راهی سه چاهون بگذارند تا شاید مردم عزیز حواسشان را بیشتر جمع کنند و اولویتهایشان عوض کنند. . 
913-210
....................................
با سلام، امروزه شاهد مواد مخدر صنعتی از جمله شیشه، گل، هروئین و ...می باشیم؛ لطفاً در بخشی از هفته نامه در مورد اثرات مواد مخدر و چگونگی ترک آن به خانواده ها گوشزد نمایید.
....................................
با سلام؛ از شهروندان عزیر خواهشمندیم که همگی هر کجا هستند نماز باران را بخوانند، یا در مساجد نماز باران برگزار نمایند شاید خداوند لطفی به ما بنماید و باران بیاید.
0913-825
....................................
چرا آقای صباغیان نماینده مجلس به سوالات خبرنگار هفته نامه افق کویر جواب ندادند یعنی این قدر سرشان شلوغ است؟! 
0916-522
....................................
زمستان امسال بیشترین آمار سرماخوردگی را در بافق داشتیم همه از بچه کوچک تا سالخورده بیمار شدند. 
0913-475
 
.................................... 
با سلام، سه شنبه هفته گذشته از خیابان وحشی به سمت خانه می رفتم روبروی کوچه گلزاری خانمی در خط سرعت قرار گرفته بود و راهنمای خود را زده بود تا به کوچه گلزاری برود ، رانندگی خانم ماشین سوار باعث شده بود تا ترافیک بزرگی ایجاد شود.
 
0913-520
.................................... 
سلام، چند روز پیش به داروخانه(...) که از قدیمی ترین داروخانه های بافق می باشد، مراجعه کردم از آنجایی که پزشک برای من داروی افزایش شیر تجویز کرده بود نسخه را به صاحب داروخانه دادم وی نیز از یکی کارکنان خواست تا دارو را برایم بیاورد. زمانی که مقداری از دارو را مصرف کردم حالم بد شد نزد پزشکم رفتم که وی گفت این دارو اصلاً آن چیزی نیست که من نوشته ام و پودر تقویت بدنسازی می باشد. این اتفاق چندین دفعه برای اطرافیانمان نیز روی داده است؛ لطفاً تدابیری اندیشیده شود تا افراد شایسته و متخصص در داروخانه استخدام گردند. 
0916-853
 
سپاس گزاری ها
 
از آقای رضایی پور به خاطر مطلب کمبود بحران آب متشکریم. واقعاً که بحران کم آبی بزرگترین معضلی است که ما را تهدید می کند در حالیکه اساساً همه ما از زلزله می ترسیم. 
0913-654
....................................
از شهرداری بافق به نصب فواره بهارستان ممنون و متشکریم.
0913-520 
....................................
سلام، با آرزوی ذلت مضاعف برای سران خائن (فتنه88)جناب آقای قانعی شعار زیبای )مرگ بر میرحسین وکروبی) شما و همه نمازگزاران در فضای نمازجمعه قابل تقدیر است. 
رضافدائیه
 
 
اس ام اس باران
 
 
خدا تنها روزنه امیدی است که هیچ گاه بسته نمی شود … تنها کسی ایست که با دهان بسته هم می توان صدایش کرد … با پای شکسته هم می توان سراغش رفت … تنها خریداری است که اجناس شکسته را بهتر بر می دارد … تنها کسی است که وقتی همه رفتند می ماند وقتی همه پشت کردند آغوش می گشاید؛ وقتی همه تنهایت گذاشتند محرمت می شود و تنها سلطانی است که دلش با بخشیدن آرام می گیرد نه با تنبیه کردن …
(حامدطاهری)
....................................
امام صادق علیه السلام : ای مفضل ! بیندیش ... اگر کسی گفت: چرا این زمین می لرزد؟ (در پاسخ) به او گفته شود: زلزله و مانند آن، پند و هشدارهایی است که مردم را تهدید می کند تا رعایت کنند و از گناهان دست بردارند. توْحِیدُ الْمُفَضَّلِ، قَالَ الصَّادِقُ علیه السلام فَإِنْ قَالَ قَائِلٌ فَلِمَ صَارَتْ هَذِهِ الْأَرْضُ تُزَلْزَلُ قِیلَ لَهُ إِنَّ الزَّلْزَلَةَ وَ مَا أَشْبَهَهَا مَوْعِظَةٌ وَ تَرْهِیبٌ یُرَهَّبُ بِهَا النَّاسُ لِیَرْعُوا وَ یُنْزَعُوا عَنِ الْمَعَاصِی.
(احمدرضاطاهری)
 
 
التماس  دعا
 
با سلام، با خبر شدیم "رامین حیدری" سرپرست یکی از قسمت های معدن دچار ضربه مغزی شده است، از شما خوانندگان محترم درخواست داریم برای شفای ایشان دعا نمایند.
0913-528