شناسه : 21811284


سلام، سایتتون مشکل دارد، لطفً درستش کنید، پرسش و پاسخ و نظر سنجی با پیام، یک خطا در زمان ارسال اطلاعات فرم رخ داد. .........

پیامک
 
 
سلام، سایتتون مشکل دارد، لطفً درستش کنید، پرسش و پاسخ و نظر سنجی با پیام، یک خطا در زمان ارسال اطلاعات فرم رخ داد. 
912-384
افق کویر: با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما خواننده محترم، مشکل سایت برطرف شده و می توانید از مطالب بارگذاری شده استفاده کنید.
-----------------
سلام به مسئولین، خواهشاً برای دو راهی سه چاهون فکری بکنید؛ قبل از اینکه جان با ارزش انسانی گرفته شود !احداث میدان یا دوربرگردان مثل دوراهی قدیم بافق یا هر کار ایمن دیگری.
913-210
-----------------
باسلام، قابل توجه شهردار، فرماندار، شورای شهر، تعاونی مسکن سنگ آهن و اداره مسکن و شهرسازی عاجزانه از همه شما تقاضامندم برای ورودی شهرک امام حسین(ع) چاره ای بیاندیشید. ما دیگر نمی دانیم کجا مراجعه کنیم معضل اصلی تخریب ساختمانی که در سمت راست ورودی بدون مجوز ساخته شده و تا آنجایی که من اطلاع دارم حکم تخریب هم آمده نمی دانم چرا اجرایی نمی شود؟! 
913-074
-----------------
با سلام، آقای(...) خواهشاً محله گرایی را بگذارید کنار، نگاهی هم به بلوار آیت ا... میر غنی زاده کنید.
 913-502
-----------------
چرا باید چراغهای وسط خیابان مسجد جامع یک در میان خاموش باشد، ولی بقیه شهر نه؟! این برج نور اول خیابان مسجد جامع کجا را روشن کرده واقعاً؟!
913-552
-----------------
باید مسئولان شهر خجالت بکشند، میدان ورودی شهر را نگاه کنند چندین سال هست که رها شده، به فکر چاره باشند
913-534.
-----------------
باسلام، می خواهیم بدانیم 200هزارتومان شهریه ای که برای مدارس می گیرند چکار می کنند؟! اصلاً فضای مدرسه عوض میشه؟! همیشه مدیران مدرسه (...) ما نمی دانیم در تلویزیون از اخبار پخش می شود شهریه نگیرید، ولی شماها می گیرید و می گویید کمک به مدرسه است. خود مردم با این گرانی در پرداخت قبض و خرج خانه شان ماندند(...)
 913-708
افق کویر: با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما خواننده محترم، پیرامون این موضوع چندین دفعه با مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گفتگویی انجام و در همین هفته نامه درج گردیده است. 
-----------------
باسلام، تعداد بچه های فال فروش در بافق زیاد شده، مخصوصاً اطراف میدان امامزاده عبدا...(ع)، که با التماس از رهگذران و عابران می خواهند تا فال هایشان را بخرند؛ لطفاً رسیدگی نمایید.
0913-638
-----------------
سلام و خسته نباشید، وجود افراد غربیه در یکی دو سال اخیر زیاد شده است ؛ علت چیست ؟ چرا مسئولین رسیدگی نمی کنند؟ !
0935-721
-----------------
سلام، بعضی از رؤسای اداره با ماشین دولتی به گردش و تفریح می روند آیا این کار درستی است؟
0937-731
-----------------
سلام، نمی دانم چرا بعضی ها رحم و انصاف ندارند، الان که موقع رسیدن پسته ها می باشد و کشاورزان باید خوشحال باشند که محصولاتشان می رسد، دغدغه آنها نگهبانی شب و روز درختان پسته شده است. چند روز پیش که به باغ برای سرکشی از محصولاتم رفتم با کمال تعجب و نگرانی متوجه شدم چندین گونی پسته از درختانم چیده اند و کنار کرت گذاشته اند، حتی شاخه های درختان را شکسته اند. خدا را خوش می آید پس از چندین سال رنج و زحمت حاصل دسترنج بنده و افرادی مثل مرا این چنین غارت کنند؟! 
0913-643
-----------------
در بافق طی سالهای اخیر مغازه های پوشاکی و لبنیاتی زیاد شده است، مردم فقط دنبال کار بی درد سر می گردند، هیچ کس در بافق پیدا نمی شود که حتی به فکر کار تولیدی باشد تا زمینه اشتغال چند نفر را فراهم کند.
0913-542
-----------------
سلام، بعضی از همسایه ها بی منطق هستند و مراعات همسایه ها را نمی کنند، ما همیشه از دست همسایه مان در عذابیم، چرا که آخر شب ها یا با پیکور در خانه کار می کند یا صدای تلویزیون را تا آخر بلند کرده است.
0913-498 
-----------------
سلام؛ چند شب پیش خوابیده بودیم، به یکباره صدایی شبیه شلیک گلوله آمد که خانه مان را می لرزاند، سریع با 110 تماس گرفتم، گفتند چند خانه آن طرف تر شما عروسی است و ترقه می زنند، چندین مورد تماس داشتیم، مأموران را فرستادیم تا آرامش را برقرار کنند. 
 0913-743
-----------------
سلام، بنرهایی در سطح شهر زده شده بود که خانم مشاور می خواهد به بافق بیاید، ما نیز با خوشحالی در این کلاس مشاوره شرکت کردیم؛ چرا که هزینه ای دربر نداشت و رایگان بود، بالاخره خانم مشاور آمد و فقط در مورد کلاسهای بعدیش که قرار است در بافق با هزینه برگزار نماید صحبت نمود و اصلاً در مورد مشاوره صحبتی نکرد. این کلاس فقط جنبه تبلیغاتی داشت.
0913-643
 
 
تسلیت
 
جناب آقای مهندس آسایش مصیبت وارده را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض کرده ما را در غم خود شریک بدانید
__عباس کارگران بافقی، حاج جواد کارگران بافقی
 
سپاسگزاری
 
با اهدای سلام، از مسولین وکارآفرینان،کارکنان سختکوش مؤسسه شکرانه بافق به خاطرتلاش و زحمات شبانه روزی وکسب رتبه اول درجشن خرما تشکر و قدردانی می شود، توفیق روزافزون شما را در خدمت رسانی و کارآفرینی هرچه بیشتر از درگاه ایزدمنان مسئلت می نماییم. 
(جمع کثیری از دانشجویان)
 
اس ام اس باران
 
 
(شهیدآوینی)پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند؛ اما حقیقت آن است که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند
. (حامدطاهری)
-----------------
امام صادق علیه السلام فرمودند: کُلُوا ما یَقَعُ مِنَ الْمائِدَةِ فِى الْحَضَرِ، فَإ نَّ فیهِ شِفا مِنْ کُلِّ دا، وَلا تَاکُلُوا مایَقَعُ مِنْها فِى الصَّحارى ؛ هنگام خوردن غذا در منزل، آنچه که اطراف سفره و ظرف مى ریزد جمع کنید و میل نمائید که در آن ها شفاى دردهاى درونى است، ولى چنانچه در بیابان سفره انداختید؛ اضافه هاى آن را رها کنید براى جانوران 
(حامدطاهری)
----------------
اگر فردا آخرین روز دنیا باشد، جالب است!! تمام خطوط تلفن دنیا پر می شود از جمله هایی مانند: عاشقتم، همیشه دوستت داشت، هیچ وقت جرأت نکردم بگویم «دوستت دارم».مرا ببخش، دلتنگتم.
----------------
هزاران نفر برای دیدن کسی که دوست دارند، حاضرند کل دارایی شان را بدهند تا وقت دیدن طرفشان را لحظه ای داشته باشند.
----------------
خیلی ها پشیمان می شوند که چرا خیانت کردند.خیلی ها دنبال گرفتن یک بخشش ساده می روند، که سالها از هم دریغ کردند.
----------------
کاشکی که هر روز، روز آخر بود..
تا ما انسان ها قدر لحظات زندگی را می فهمیدیم. کاشکی به جای لج بازی و غرور، لحظه ای را با عشق سپری می کردیم.
----------------
امام على علیه‏ السلام می فرمایند : لا عَدلَ اَفضَلُ مِن رَدِّ المَظالِمِ؛ هیچ عدالتى بهتر از بازگرداندن حقوق پایمال شده نیست.
(احمدرضاطاهری)
----------------
گویند : مرغیست به نام « آمین » !
مرغی آسمانی 
در بلندترین نقطهٔ آسمان 
آنجا که بخدا نزدیکتر است می پَرَد و سخن می گوید 
او شنوا ترین موجود ِ جهان ِ هستی است 
هر چیز را که می شنود ، دوباره بنام فرد ِ گوینده آن را تکرار می کند و آمین می گوید 
این است که همه آیین ها می گویند 
مراقب کلامت باش !
این است که می گویند 
تنها صداست که می ماند 
این است که می گویند 
دیگران را دعا کنید !
این است که اگر دیگرانی را نفرین کنیم
روزی خود ِ ما دچار آن خواهیم بود
مرغ آمین 
هر آنچه که بگوئیم را با اسم خود ِ ما، جمع می کند و به خداوند اعلام می کند 
آنگاه در انتهای جمله 
آمیـن می گوید 
پس همیشه برای همه خیر و خوبی بخواهیم.
برایتان بهترینها را آرزو دارم