نمایش خبر نمایش خبر

صدای افق شماره 723


پیامک

باسلام، از مسئولین محترم شهرداری بافق تمنا داریم از ماشینی كه با باد زدن و گَرد و خاك كردن، خیابانها را جارو و نظافت می كند، استفاده نكنند؛ چرا كه این گرد و خاكها، مسلماً در جای دیگری مثل خانه و مغازه های مردم می نشیند و باصطلاح بد بدتر می شود. همچنین قدردانی از سخت كوشی تك تك پرسنل در سایر موارد.
 913-487
 باسلام، می خواستم ازآقای غالب درباره داستان زیبا یشان تشكر كنم
913-539
 با سلام خدمت رییس آموزش و پرورش بافق؛ از شما خواهشمندم زمین افتاده پشت بسیج را كه سالها بدون استفاده افتاده از اوقاف یا شهرداری خریداری كنید و یك مدرسه بسازید تا مجبور نباشید وسط مدرسه مدرس دیوار بكشید یا هر سال بچه ها را جابجا كنید. 
913-804
 باسلام، خداوندا به ما عمر نوح و صبر ایوب عطا كن تا نام برندگان پاسخ به سئوالات این هفته نامه را ھم ببینیم.
 913-895
افق کویر: با تشکر از ابراز نظر خواننده گرامی !پاسخ های مسابقه دو ماه یکبار اعلام می گردد. ان شاا...  اسامی برندگان آبان و آذر در شماره 724 درج می گردد.
 قابل توجه اعضای شورای محترم شهرستان بافق و شهردارمحترم، كاردان و مردمی شهرستان آیت ا..شیخ محمد تقی بافقی و دارالشجاعه بافق، هیچ كاری نزد خدا بالاتر از خدمت به خلق خدا نیست به استحضار می رساند یك قطعه زمین بزرگ وقفی واقع در كوچه شهید كوشكی زاده روبروی دبستان آیت ا.. طالقانی است كه محل ریختن آشغال و زباله ساختمانی شده؛ بعضی اوقات دانش آموزان محله معروف به باغ لردو قسمتی از زمین را جهت بازی كه جایی دیگری ندارند و نامناسب است انتخاب كرده و فوتبال بازی می كنند كه احتمال هر گونه خطری برای كودكان و دانش آموزان متصور است؛ ما اهالی محله خواستار ایجاد پارك جهت بچه ها و خانواده ها هستیم كه واقعاً این محله قدیمی وسایل بازی و هیچ گونه امكانات تفریحی هم ندارد و با چهار مدرسه در محله ایجاد پارك ضروری است؛ در صورت امكان مساعدت گردد و یا توسط مالك در اسرع وقت خاكبرداری و حصار كشی شود تا فرزندانمان داخل آن نروند خاك بازی كنند و هر روز لباس كثیف كنند و مریض شوند. (باعنوان) اهالی محله بزرگ باغ لردو
 913-316
 باسلام و خسته نباشید خدمت دست اندركاران افق كویر، رییس محترم پخش فرآوردهای نفتی بافق؛ خواهشمنداست نسبت به ساماندهی جایگاه سوخت روستای موری آباد كه مسئول آن آقای (...) است فكری بردارید، چون تا به حال چندین بار اتفاق افتاده كه ساعت دوازده شب مراجعه كردیم بسته بوده و زمانیكه درب منزل مسئول جایگاه رفتیم؛ اصلاً توجهی نكرد و گفت: صبح بیا بنزین بزن! آیا به نظر شما درست هست؟ضمناً در فصل سرما مردم نیاز به نفت دارندكه این جایگاه هیچ اهمیتی به نیاز مردم منطقه سبزدشت ندارد؛ مگر پمپ بنزین باید شبها بسته باشد. این چه قانونی هست؛ لذا خواهشمند است نسبت به رفع مشكلات فكری بردارید.
914-569
 سلام، همشهریان عزیز؛ اگرمی خواهید مغازہ های وسط بلواوحشی بافقی زودترخراب شود، بایدآنها را (...) كنیم و (...)تا خودشان مجبور شوندخالی كنند.
938-268
 سلام، بی زحمت از مسئولین بپرسید تابلو شاخص كیفیت هوا را برای قشنگی نصب كرده اند كه هیچ وقت روشن نیست. یا این را هم مثل آن فواره اسمی رو به روی اداره پست را می خواهند حدف كنند. اسراف در پول بیت المال همینه...
 913-002
 سلام، به این پرسنل قسمت (...) كار شهرداری بگویید كمی با مردم خوش برخورد باشند دائم نگویند امروز برو فردا بیا! كاری كه ده دقیقه كار دارد چند روز معطلت می كنند..
 913-957
 باسلام، قابل توجه آقایی كه گفته یك كارگر سنگ آهن با خطرات محیط سنگ آهن با آن مواجه است؛ مگر شغل معلمی، پاسداری، نظامی و ارتشی، نیروی انتظامی، پرستاری و ...كارشان به مراتب با مغز و فكر و اعصاب و امنیت جان مواجه هستند كارشان سخت تر از كار سنگ آهن است و همه می دانند. مسئولین باید اقدام مقتضی جهت هماهنگ كردن پرداخت حقوق را اجرایی كنند تا در جامعه اسلامی عدالت برقرار شود.
 913-713
 قابل توجه شهردار محترم بافق، به استحضار می‌رساند به جهت دانش آموزان عزیز و عموم مردم و یادآوری احادیث معصومین علیه السلام در زندگی و بهتر روش برخورد با مردم از نوشتن احادیث كوتاه در مكان های مناسب اقدام شود؛ واقعاً كار ارزشمندی است.
 913-316
 باعرض سلام و خسته نباشید، هیئت تحریریه افق کویر؛ اگر صلاح می دانید قسمتی از هفته نامه را به گفته و شنیدها اختصاص بدهید. فكر كنم جالب باشد. 
 913-398
 باسلام، این مسكن مهر همین(كفش دزدی) را كم داشت كه آنهم امروز پیدا كرد.
 910-014
 
قابل توجه مسئولین سنگ آهن چرا شرکت (ک.ب) که زیر مجموعه(...) کرمان می باشد و تغییر نام داده و خود را شرکت بومی می نامد هیچ نیروی بومی در دفتر مرکزی خود ندارد و تمام حسابهای حقوقی پرسنل آن متعلق به (...) می باشد.
325-0935
 با سلام، بافق فقط یك بلوار دارد كه هر چی از هر كجا می آورند می گذارید یا نصب می كنید به این بلوار كه از میدان شهدا تا روبروی بانك رفاه! بسه دیگه به خدا. بلوار دیگه رو هم مد نظر داشته باشید.  مثل اتوبوس های پاكستانی هر چی گیر می آورید به این بلوار نصب می كنید.
 913-282
 سلام، چرا وقتی زیرساختهای شهر نمی تواند جواب عمودی سازی را بدهد. مدتی هست كه فشار آب مسكن مهرخیلی كم شده با وجودی كه زمستان هست ما آب نداریم. اداره آب می گوید؛ اگر فشار آب مسكن مهر را بالا ببریم لوله های سطح شهر می تركد، هر روز دارد به مشكلات ما ساكنین افزوده می شود ما باید چكاركنیم؟!
 913-559
 مسئول محترم هفته نامه افق كویر با سلام و خسته نباشید، مستدعی است جهت اقدامات انجام گرفته از سوی استاندار محترم و مسئولین مربوطه استان و شهرستان در مورد نمایندگی مجلس شورای اسلامی شهرستان بافق و رفع بی عدالتی و علت انتخاب یك شهرستان یك نماینده و پنج شهرستان یك نماینده و استان و شهرستان صدوق یك نماینده با جمعیت بالا. مشكل كجاست؟! (...)چه موقع درست می شود كه مردم نگرانند و این بی عدالتی ضامن بی نظمی و دلسرد شدن مردم از (...) می گردد؛ برای شفاف سازی افكار مردم خواهشمند است در صورت امكان گزارش ویژه تهیه شود. 
913-316
 چندین سال شوهرم معتاد بود، ولی وقتی پاك شد به فكر زن دوم افتاد. خدایا! ای كاش تو معتادیش غرق شده بود هوو برایم نمی آورد هوو از هر دردی بگویید بدتر است.
 916-351
 سلام، لطفاً از مسؤلین تأمین اجتمایی سوال كنید؛ چرا قانون بازنشستگی در بافق با همه جا فرق می كند؟ همه جا سر20 سال كه بشود بازنشسته می شوند؛ ولی بافق وقتی 20سال تمام می شود تازه باید درخواست داد تا 6 ماه بعد شاید كارت را انجام بدهند؛ چرا خانم (...) اینقدر مردم را اذیت می كند؟ خدا را خوش نمی آید.
 913-559
 
سپاس گزاری ها
 
ریاست محترم اداره آموزش شهرستان بافق، با سلام به استحضار می رساند از انتخاب بجا مدیر نمونه و پرتلاش دبستان آیت ا... طالقانی "آقای سید ابوالفضل حسینی" تشكر و قدردانی می شود امید است به نحو شایسته ای از نامبرده تجلیل شود.
 913-316
 سلام، از شهرداری تشكر می كنم بابت نصب پرچم چهل متری درخیابان وحشی بافقی. اجركم عندا...
913-056
 باسلام، بدینوسیله از آقای "علی خواجه بافقی" كه در خصوص دانستنی های شهرستان بافق در هفته نامه مطلب تهیه نموده و می نویسند تشكر می نمایم.
 913-316
 سلام، باتشكر از مدیر و دبیران گرامی دبستان غیرانتفاعی حضرت سجاد(ع)، با بر پایی جشن شب یلدا در این دبستان و شادی در دل كوچك دانش آموزان باعث آرامش در قلبشان شد.
 913-866
 باسلام و عرض خسته نباشید خدمت دست اندركاران هفته نامه وزین افق كویر، می خواستم از مدیر، معاون و دبیران محترم دبیرستان مناجات مخصوصاً آقای ابوترابی و خواجه مباركه به خاطر راه انداختن اطلاع رسانی پیامكی اولیا تشكركنم. 
ولی دانش آموز مرتضایی
 913-435
 سلام و خسته نباشید خدمت "داوود اسكندری" به خاطر زحمات و مدیریت بی دریغشان در همكاری اعزام 42 نفر به مشهد مقدس.
 (هیئت انصارالحسین
 روستای سنجدك)
 913-655
 باسلام، از دبیرگرامی جناب آقای"محمدی"معلم معارف و عربی كمال تشكر را می كنم.
(با عنوان) یكی از شاگردان كلاس هشتم مطهری از مدرسه نمونه اندیشه
 
 
یادبودها
 
بیاد دوست عزیزم كه هنوز رفتنش را باور ندارم، شاخه گلی به زیبایی حمد و صلوات بفرستید. برای شادی روح "سعیده باقری" فاتحه
 بیاد پدر بزرگوارم پدر شهید "حاج اكبر مسلمان" فاتحه مع الصلوات.
 دختر گلم، سعیده جان! ﺣﻀﻮﺭ ﺁﺭﺍﻣﺖ ﻣﺪﺗﻬﺎﺳﺖ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭﻡ ﻧﯿﺴﺖ، ﺍﻣﺎ ﯾﺎﺩﺕ ﻣﻬﻤﺎﻥ ﻫﻤﯿﺸﮕﯽ ﻗﻠﺒﻢ ﺍﺳﺖ.
 از طرف مادرت
 "برادرعزیزم هادی" تو كه نیستی،"یلدا"بلندترین شب سال نیست؛ بلكه اوج دلتنگی ما است....برای شادی روحش صلوات
 (برادر داغدارت حامد)
 بسم رب ارباب بی كسان مولاناحسین بن علی(ع)……چه ساده اند آنها كه فكر می كنند من عكس تو را به دیوارهای قلبم آویزان كرده ام……آن ها نمی دانند كه من دیوارهای قلبم را به عكس تو آویخته ام……بیاد مداح سیدالشهدا آسید جواد ذاكر طباطبایی
شادی روحش صلوات
 
آرزو دارم...
 
آرزو دارم خدا بهم لطف كنه و اون چیزی كه 3سال هست دنبالش هستم و به خاطرش بسیار زیاد سختی كشیدم را به دست بیارم، چون با این كار به خدا خیلی نزدیك تر می شوم.
 فاطمه 28 ساله-  از خدا می خواهم هر چه زودتر مشکلات مالی همسرم رفع شود.
 مجید43 ساله- آرزو دارم برای یکبار هم که شده مردم بافق با هم متحد شوند و از بین خودشان یک نماینده را به مجلس بفرستند.ان شاا...
 محمد 29 ساله- آرزو دارم بتوانم یک ماشین مناسب خریداری کنم تا مجبور نباشم در این سرمای زمستان خانواده ام را با موتور جابه جا کنم.
 مریم 35 ساله- آرزو دارم همسرم دست از اعتیادش بردارد تا من و فرزندانم طعم خوب زندگی کردن را در کنار او درک کنیم. 
 
 
خوش یمن ها
 
روزی كه به دنیا آمدی هرگز نمی دانستی زمانی خواهد رسید كه آرامش بخش روح و روان كسی هستی كه با بودن تو دنیا برایش زیباتر است. رسول جان1 همسر عزیزم، 1 دی تولدت مبارك...
از طرف همسرت. 
 
روزی كه به دنیا آمدی هرگز نمی دانستی زمانی خواهد رسید كه آرامش بخش روح و روان كسی هستی كه با بودن تو دنیا برایش زیباتر است. برادر عزیزم، محمدحسین جان! 3دی روز زمینی شدنت مبارك.
 
روزی كه به دنیا آمدی نمی دانستی زمانی خواهد رسیدكه آرامش بخش روح و روان كسی هستی كه با بودن تو دنیا برایش زیباتراست محمدصالح جونم! دوستت دارم یك دنیا .
همسرت
 
تسلیت
 
همكارگرامی! جناب آقای رضا نوابی، از درگاه خداوند متعال برای[ عموی عزیزتان] رحمت و مغفرت واسعه و برای جنابعالی و خانواده محترم صبوری و شكیبایی مسئلت می نمایم.خداوند قرین رحمتش فرماید.
(حامدطاهری)
 
اس ام اس باران
امام صادق (ع)فرمود: به پدرانتان نيكي كنيد تا فرزندانتان به شما نيكي كنند، و از زنان مردم درگذريد و چشم بپوشيد تا زنانتان عفيف و پاكدامن گردند.
(حامدطاهري)