نمایش خبر نمایش خبر

صدای افق شماره (722)


پیامک

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت هفته نامه وزين افق كوير، لطفاً درخصوص راه اندازي جايگاه ‏CNG‏ پيگيري نماييد.‎ ‎مدت زيادي است كه مشكل برق آن مرتفع گرديده است؛ ولي هنوز ... ؟
913-868
 باسلام، كاش افق كوير اينقدركه از خواص ميوه ها تعريف مي كند از قيمت ميوه ها بگويد. ميوه درجه سه و چهار را قيمت درجه يك حساب مي كنند. باز هم مردم خوشحال هستند كه حراج شده. 
913-700
 باسلام، چرا هر كس پارتي دارد در روستای (...) كنتور آب روستايي به آن فرد مي دهند به بعضي ها صنعتي يا شهري دادند، پس چرا نوشتيد روستاي (...)
913-700
 با سلام، قابل توجه آقا يا خانمي كه پيام داده بوديد در مورد کاهش حقوق يا مزاياي سنگ آهن؛ آيا خطرات يا مشكلاتي كه يك كارگر در محيط سنگ آهن با آن مواجه است را مد نظر نداريد كه در تماس با خاك آهن دچار انواع بيماريها مي شوند. اين حقوق هنوز در برابر حقوق پشت ميز نشين ها كه گرما و سرما را نمي‌دانند، چيست! خيلي هم كم است!
 913-189
 باسلام به اعضاي محترم شوراي شهرستان بافق و شهردار محترم، ضمن تشكر از اقدامات آن شهرداري در حال زير سازي و بلوك گذاري بلوار كشاورز لطفاً در خصوص ايجاد چند ميدان به تناسب بلوار، طرح ريزي و ايجاد شود. با توجه به اينكه در دو طرف بلوار در آينده ساخت و ساز مي شود با مشكل تملك و آزاد سازي سخت تر مواجه خواهيد شد. 
913-316
 سلام به ریيس شبکه بهداشت و درمان بافق، تعدادي از ساكنان محله مظفريه دام، گوسفند، شتر  وسط محله كنار ايستگاه خط واحد دارند. لطفاً پيگیري شود.  
913-231
 سلام خدمت ریيس راهنمايی رانندگي، پل زير گذر شركت دپو محل حادثه است تا به حال 9 نفر از كشاورزان بر اثر تصادف مجروح شدند. پيگیري شود لطفاً. 
 913-231
 سلام، از شهرداري بافق خواهشمندم نسبت به كوچه هاي امام رضا(ع) پيگير باشند، چون كه بسيار خراب هستند. كوچه فرعي 39 امام رضا(ع) از ساير كوچه ها خراب تر مي باشد. زمستان و تابستان در عذابيم؛ زيرا در تابستان گرد و خاك زيادي مي شود. به دليل رفت و آمد ماشين ها و در زمستان اگر باراني هم ببارد كوچه خيلي خيلي خراب مي شود....لطفاً مسئولين پيگيرشوند.
 910-758
 با سلام به مسئولان محترم استان يزد، خصوصاً آقاي استاندار محترم استان، آقاي جوكار نماينده محترم و آقاي زارع زاده نماينده محترم و فرماندار محترم بافق؛ اگر كشور ايران اسلامي است، بايد قوانين آن هم اسلامي باشد. مجلس شوراي اسلامي است كه بر كل كشور ايران نظارت دارد. يك شهرستان يك نماينده و پنج شهرستان يك نماينده! واقعاً مسئولين استان اين بي عدالتي را مردم مي فهمند و به كار شما نظارت دارند. حالا ديگر با ساده انديشي و با اين بي عدالتي بزرگ كه همه قبول دارند دست برداريد؛ چرا اين بي‌عدالتي را برطرف نمي كنيد با اين كارتان تا كي سر مردم كلاه مي گذاريد. مردم براي پياده شدن قانون اسلام و عدالت انقلاب كردند نه بي عدالتي و بي حساب و كتاب و قلدري يكه تازي يك شهرستان بنده به عنوان يك ايراني مسلمان درخواست دارم با اين پديده زشت كه زيبنده استان دارالعباده يزد نيست در اسرع وقت به جد پيگيري و دل اين مردم بزرگوار را شاد نماييد تا بدانند اين نظام با خون شهدا ايجاد شده و قوانين آن هم با عدالت است.
(دو پیام دیگر در همین مضمون)
 913-713
 واقعاً خجالت آور است، به محض اینکه ساعت 22 می شود، داروخانه ای که شیفت شب است مملو از جمعیت می شود، به گونه ای که امکان ایستادن در داروخانه نیست. آیا نمی شود ساعت شیفت داروخانه ها را به 23 یا 24 افزایش داد.مطلب دیگر اینکه داروخانه ها نیرو بگذارند نه اینکه ساعت 22 که شد تازه سر و کله نیروها پیدا بشود؛ خصوصاً دکترها. 
علی قاسمیان
 باسلام، كوچه ها و خيابان ها را قبل از اينكه به چاله تبديل كنند مؤسسات و ادارات دعوایشان را بكنند. بعد چاله حفركنند. مردم چه گناهي كردند. 
913-700
 قابل توجه مسئولین شرکت سنگ آهن مرکزی؛ چرا کسی بررسی نمی کند که شرکت(ک-ب)، سنوات سال 93 را که باید در ماه فروردین امسال می داده است، پرداخت نکرده است و پول ذخیره مرخصی دو سال پیش و همچنین هزینه سفر سال 94 را پرداخت نکرده است.
( با عنوان( جمعی از پرسنل شرکت (ک.ب)) 
 قابل توجه مسئولین بافق؛ چرا شرکت غیر بومی که تغییر نام داده و خود را به اصطلاح بومی نموده، کار سنگ آهن میشدوان را برنده شده درحالیکه تمام پرسنل آن غیر بومی می باشند و از نیروهای بافقی به هیچ وجه استفاده نمی کند. همچنین در دفتر مرکزی خود نیز هیچ نیروی بومی ندارد. 
 0913-734
 سلام و خسته نباشيد؛ چرا داروخانه كنار بيمارستان شبها ساعت 22 به بعد و روزهاي تعطيل بسته مي باشد و مردم بايد برای تهيه يك نسخه از اين سر شهر به آن طرف شهر بروند با اين آسفالتهاي خراب و سرعت گيرها. گفته شده داروخانه های دیگر اعتراض كردند؛ آيا رفاه حال مردم مهمتر هست يا جيب بعضي از(...) لطفاً پيگيري كنيد.
 913-096
 بسیاری از رؤسای ادارات بافق از جمله (...) و (...)با ماشین اداره هر روز یا بیشتر وقتها به یزد می‌روند و بر می گردند. آیا خلاف بخشنامه های دولت نیست که مسئولین باید در شهرستان مقیم شوند. اگر مسئولی در شهر نباشد چگونه خبر از اداره خود دارد؟!! آیا از پول بیت المال نباید هزینه سوخت خودروها پرداخت شود؟! کاش سازمان بازرسی حواسش به اینها بود. 
0937-538
 سلام، چرا شهرداري بافق كاغذ و كارتن را جمع نمي كند؟ مگر بازيافت نمي شود؟ در حاليكه در شهرهاي ديگه به عنوان زباله خشك جمع آوري مي كنند!
 913-145
 از برگزاری نماز جمعه در دانشگاه آزاد بافق تشکر می کنیم و کاش در سایر ادارات هم از جمله شرکت سنگ آهن مرکزی انجام می شد. 0913-983
 با عرض سلام، مي خواستم بدانم كه نامگذاري كوچه هاي انقلاب 26 چه موقع شروع خواهد شد، چون الآن چندين ماه هست كه قول داده اند، ولي هنوز هيچ كاري انجام نشده است. 
913-735
 ما حمایت قاطع خود را از صورت جلسه 09/06/1393 و مسببان آن اعلام می کنیم و نخواهیم گذاشت حق و حقوق کارگران زحمت کش بافق پایمال شود. 
0916-525
 سلام به شهردار محترم و ریيس بهداشت شهر بافق، آيا تا به حال از كوچه هاي مظفريه بازديد داشته ايد؟! چقدر كثيف است؟ كوچه پايگاه شهيد بهشتي خانه قديمي بوده شهرداري خراب كرده كه نخاله هاي آن موش و سوسك دارد. چه كسي بايد جمع آوري کند؟! 
چه موقع كوچه مسجد و مجرای قنات درست مي شود. 
 913-231
 قابل توجه شوراي محترم شهر و شهردار محترم بافق؛ ضمن تشكر از فعاليت هاي عمراني در حال اجرا، بنده پيشنهاد دارم طرح جامع شهرستان را براي حداقل صد سال آينده پيش بيني، طرح ريزي و اولويت بندي شود تا بودجه بيت المال درست هزينه شود. به نظر بنده اگر شهرداران اسبق شهرستان دور انديش بودند؛ اكثر خيابان هاي موجود بافق بلواري بود امروز و در آينده مشكل عبور و مرور نداشتيم. شما اگر مشكل ترافيك شهروندان را مرتفع نماييد و خيابان هاي موجود و در حال ساخت را بلواري و برنامه ريزي و اقدام اساسي انجام دهيد بزرگترين خدمت را در حال و آينده به اين مردم محروم و زجركشيده نموده ايد. 
913-713
 کاندیدهایی که برای بافق رأی می خواهند جمع کنند باید به مسائل کارگری و افزایش حقوق و تبدیل وضعیت ما کارگران شرکتی فکری بردارند؛ همانطور که آنها رأی می خواهند ما نیز امنیت شغلی می خواهیم. 
0938-983
 احضار کارگران به دادگاه باعث تعجب است؛ چراکه آنان در جهت حق بافق حرکت کردند، چرا آنها و خانواده هایشان را اذیت می کنند. 
(چند پیام با این مضمون)
 0913-379
 
سپاس گزاری ها
 
سلام، مي خواستم از معلم سال دوم خانم رنجبر و مدير سركار خانم طباطبايي دبستان غيرانتفاعي طوبي از زحمات ايشان تقدير و تشكر كنم
شيرمحمدي
 با سلام، بدينوسيله از مدير مسئول و ديگر همكاران و دست اندركاران هفته نامه افق كوير به لحاظ اخبار و اقدامات مؤثر در رساندن مشكلات به گوش همه مسئولين محترم شهرستان بافق و استان و پيگيري و تهيه اطلاعات مفيد براي عموم مردم ولايت مدار و شهيد پرور شهرستان دارالشجاعه بافق و استان يزد زحمت فراوان متحمل مي شويد خسته نباشيد گفته و تشكر نموده؛ اميد است فعاليت بسيارمهم و خسته كننده و دقيق همه شما عزيزان مورد رضايت خداوند متعال باشد و كار ارزشمند شما به نظر بنده حقير براي بندگان خدا همانند عبادت خدا است؛ اميدوارم در زندگي و كارها بيش از پيش موفق و مؤيد باشيد و از كارتان راضي باشيد؛ زيرا مردم دعا گوي شما خوبان هستند.
 913-713
افق کویر: ما از خداوند متعال به خاطر این نعمت شاکر و سپاسگزاریم.
 سلام، از اعضاء محترم شوراي شهر كه پيگير حل مشكلات شهر هستند تشكر مي كنيم. 913-500
 سلام و خسته نباشيد خدمت "حاج كاظم فلاح" به خاطر زحمات بي دريغشان در قسمت برق معدن سه چاهون كمال تشكر و قدرداني را دارم. 
910-843
 باسلام، از دبيرگرامي جناب آقاي "محمد محمدي" كه در مدرسه نمونه انديشه براي آموزش دانش آموزان سخت مي كوشند، كمال تشكر را دارم. 
 913-690
 از درج گزارشات و خبرهای متنوع در هفته نامه افق کویر ممنونیم. ان شاا... خداوند به شما اجر عنایت کند
0913-496
 
اس ام اس باران
 
امام سجاد (ع)مي فرمايند: مؤذن به گردن مردم حق دارد، چون او مردم را به یاد خداوند انداخته و آنان را به دريافت الطاف الهي دعوت مي كند، پس بايد از او تشكرنمود و احترامش در جامعه اسلامي حفظ شود
 (حامدطاهری)
 عالم هستي دوباره به ما مسلمانان و رهبري امام خامنه اي افتخارخواهدكرد. ان شاا…
 گاهی وقتا باید یه نقطه بذاری . باز شروع کنی،باز بخندی،باز بجنگی،باز بیفتی و محکم تر پاشی...گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخی ها بزنی و بگی:"مرسی که یادم دادین جز خودم کسی به دادم نمیرسه"
 
کـسانی را می شناسم که با صدای بلند دعا می خوانند / ولی دستشان به ستاره ای نمی رسد !  اما کسانی هستند که بی دعا با خدا دست می دهند 
 
امروزت را دریاب، امروز جاودانه است وامروز زیباترین روز دنیاست! چون امروز روزی است که آینده ات را آنطور خواهی ساخت که تا امروز فقط تصورش میکردی.
 
در هیاهوی زندگی دریافتم ؛چه بسیار دویدن‌ هاکه فقط پاهایم را از من گرفت، در حالی که گویی ایستاده بودم ،چه بسیار غصه هاکه فقط باعث سپیدی موهایم شد، در حالی که قصه ای کودکانه بیش نبود ،دریافتم، کسی هست که اگر بخواهد "می شود"و اگر نخواهند "نمی شود" به همین سادگی ...، کاش نه می دویدم و نه غصه می خوردم، فقط او را می خواندم و بس
 
خدای من!!!
نه آن قدر پاکم که کمکم کنی و نه آن قدر بدم که رهایم کنی، میان این دو گمم !هم خود را و هم تو را آزار میدهم،هر چقدر تلاش کردم نتوانستم آنی باشم که تو خواستی و هرگزدوست ندارم آنی باشم که تو رهایم کنی،آنقدر بی تو تنها هستم که بی تو یعنی هیچ ، یعنی پوچ !
خدایا هیچ وقت رهایم نکن...
 
خوش یمن ها
 
روزي كه به دنيا آمدي هرگز نمي دانستي زماني خواهد رسيد كه آرامش بخش روح و روان كسي هستي كه با بودن تو دنيا برايش زيباتر است. رسول جان! همسر عزيزم، 1 دي تولدت مبارك. 
از طرف همسرت
 قشنگ ترین تصویر عمرم عکس نازنینی از نخستین دیدن توست/ خوش آهنگ عمرم، یادگار دلنشین اولین خندیدن توست. پسر عزیزمان، علی طالبی دخت! 27 آذر، تولد 6 سالگی ات مبارک. دوستت داریم.
 مامان و بابا
 لیلی جان! نام قشنگت بر لبانم جاریست، تمام چیزهای دنیا بی‌تو فانیست، روی تو امروز چه نورانیست. 26 آذر تولدت مبارک. 
خواهرت هما
 
 
یادبودها
خزان بنشست و گل با بادها رفت/ بهار از خاطر شمشادها رفت/ تو گويي گل نه روئيد و نه پژمرده/ چه آسان مي شود از يادها رفت. 
(به ياد حاج محمد علي كوشكي زاده)
 
 بابای خوبم، سلام! باباجونم! دو سال میشه که در کنارم نیستی، یادته بابایی ۳۲سال پیش در همچین روزی که من گریه می کردم با لبخند برای اولین بار مرا در آغوش گرفتی و لبهای گرمت را روی گونه ام گذاشتی و من آرام می گرفتم!! بابایی! یادته بهم زنگ می زدی و از پشت تلفن تولدم را تبریک می گفتی؟!! چه روزهای شیرینی داشتم. اما؛ وزگار اجازه ندادکه بیشتراز این شاد باشم .
دوسال پیش در چنین روزی به جای اینکه دوباره منو در آغوش بگیری و هر دو لبخند بزنیم، این دفعه من تو را برای آخرین بار به آغوش گرفتم و با جاری شدن اشک هایم و لبخند سرد تو، این بار من تو را می بوسیدم و صورت سردت را نوازش می کردم، نه به رسم شروع دوباره ی زندگی به رسم خداحافظی... بابای مهربونم چقدر خودم را در بزرگترین روز زندگیم تنها حس می کنم، ای کاش کنارم بودی؛ ولی امیدوارم در آن سرای باقی باز به من لبخند بزنی و تولدم را تبریک بگویی..بابا جون! منم به رسم همیشه فاتحه ای نثار مهربانیت می کنم.      
 دخترت لیلی