نمایش خبر نمایش خبر

صدای افق شماره 710

صدای افق شماره 710پیامک:
 
سلام خدمت شهردار محترم بافق، لطفاً بعضي گودال هاي داخل شهر را آسفالت كنيد. مانند رو به رو مغازه جيهاني قبل عابر پياده.
 913-828
 سلام، خسته نباشيد خدمت شما عرض كنم كه اولاً چرا جواب پيام قبلي بنده را نداديد ثانياً چرا جدول چاپ نمي كنيد؟
افق کویر: ضمن پوزش،در زمینه طراحی جدول با مشکل روبرو هستیم.
913-249
 شهردارمحترم بافق، آقاي نورزاده ضمن سلام و تبريك به جنابعالي از انتخاب شايسته اعضاي محترم شوراي به عنوان شهردار بافق به استحضار مي رساند به طرف اول جاده باقرآباد مزارع كشاورزي ده تگ، شهرآباد، دشتخون، چاه حسن نانوا، چاه جهاد و روستاهاي تراب آباد، سهل آباد، باقرآباد، جماليه، صادق آباد خصوصاً منطقه گردشگري صادق آباد و باقرآباد عبور و مرور فراوان گردشگران خارجي و داخلي و ازدياد عبور و مرور وسايل نقليه و عابرين پياده و كشاورزان عزيز خطر تصادف وكم عرض جاده خصوصاً اول جاده تا ميدان كمربندي نياز شديد به ايجاد بلواربه جهت ساختمان سازي و باغداري و دامداري در دو طرف جاده كم عرض مي باشد. خواهشمند است در اين مورد پيگيري و جاده دو بانده شود تا شاهد حوادث تصادف و كشته شدن انساني در اين جاده پر تردد كه تا كنون متأسفانه افرادي در اين جاده كشته شدند نباشيم. 
913-713
 خواهشمندم درباره سرقت پسته از مزارع یک هشداری به کشاورزان بافقی دهید.و هم نیروی انتظامی با گشت های نامحسوس مواظب مال مردم باشد.  
کریمیان
 فکری به حال کارخانه کاشی زمرد، مسئولان بردارند، این چه وضعی است که این کارخانه هنوز باید ضرر و زیان بدهد.
قانعی
 پارک آبشار واقعاً به محل دیدنی برای بافق تبدیل می شود. از مسئولان و زحمتکشان تشکر می کنیم.
حسینی
 برخی از کوچه های چهارده معصوم از جمله فرعی یک از وضع مناسبی برخوردار نیست و رفتگر مرتب آن را تمیز نمی کند، از شرکت پیمانکاری در خواست داریم سری به این کوچه بزنند.
کریمی
 اکنون که موقع برداشت پسته وخرماست، کشاورزان به یاد فقرا و مسکین باشند و زکات محصول خود را بپردازند تا خداوند چند برابر به آن برکت بدهد. 
کارگران 
 فرماندارمحترم و شوراي محترم و شهردار محترم بافق با سلام به استحضار مي رساند چرا ادامه بلوار كشاورز تا جاده كمربندي زيرسازي، بلوك گذاري و آسفالت نمي شود ما كشاورزان و دامداران تا كي با اين جاده دست انداز و خراب به مزارع كشاورزي و محل كار برويم خواهشمند است پيگيري و اقدام شود. 
(باعنوان)كشاورزان و دامداران بلوار كشاورز
 سلام، دليل اينكه لوازم التحرير پيش دبستاني دو مغازه در ميدان امامزاده25000تومان بايد فرق كند چيست؟!! لطفاً پاسخ دهيد.
913-272
 با عرض سلام وخسته نباشيد خدمت شهردار محترم با توجه به پيگيريهاي زياد نسبت به آسفالت انقلاب 2 هنوز اين كوچه خاكي مي باشد كه با توجه به سرعت زياد وسايل نقليه در اين شاه كوچه مشكلات زيادي براي اهالي اين منطقه ايجاد كرده است خواهشمنديم نسبت به آسفالت اين كوچه اقدام نمايند. 
913-824
 با سلام، قابل توجه راهنمایی و رانندگی شهرستان بافق، از زمانی که جاده شهرک زیتون و بلوار انقلاب فرعی 63 را آسفالت کردند ماشینهای سنگین به علت نزدیکی مسافت و میانبر زدن به طرف کمربندی با سرعت بالا و بدون توجه به کودکان و خودروهایی که داخل کوچه ها در حال تردد هستند از این مکان عبور می کنند. لطفاً تدبیری برای این موضوع اندیشیده شود تا خدای نکرده با وجود دو مدرسه در این خیابان شاهد حوادث تلخ و غیر قابل جبران نباشیم.
 0913-009
 سلام از هفته نامه افق کویر تشكر مي نمايم، لطفاً از شهرداری سوال كنيد چند سال ديگر بايد اهالي كوچه شهيد طالعي خاك بخورند تا اين خيابان احداث شود،  15 سال است که انتظار مي كشیم.
 913-168
 با سلام خدمت شهردارى بافق، از شما خواهشمندم شخصاً از گودالهاى انقلاب 31 كه خيلى خطر دارد ديدن فرماييد، درضمن شركت گاز هم درست وسط پياده رو چاله اى بلا تكلیف گذاشته لطفاً اقدامات لازم را انجام دهيد. 
913-781
 سلام، مسئول شبكه بهداشت و درمان لطفاً در ساعت كاري كارمندان يك كشيك بگذاريد پنج شنبه براي كاري مراجعه كردم اول وقت مراسم زيارت و پذيرايي وسط وقت ساعت ورزش و پياده روي آخر وقت نماز و گاهاً ايام ديگر دسته جمعي بازديد همكاران از سفر برگشته و داغ ديده و..
 939-048
 ضمن عرض سلام خدمت دست اندركاران افق كوير، خواهشمند است حرفهاي من بازنشسته سنگ آهن را چاپ نمائيد كه اگر مي گويند هفتاد و يك و نيم درصد سنگ آهن به صندوق بازنشتگي فولاد واگذار شده، پس چرا الآن كه اول مهرماه است حقوق مرداد و شهريور ما را واريز نمي كنند، مگر زن و بچه ما خرج و مخارج ندارند؛ چرا هيچكس جوابگو نيست؛ آيا ما نبايد پول آب و برق و تلفن بدهيم لطفاً آقايان مسئولين سنگ آهن فكري به حال بازنشتگان شركت بكنند. 
913-244
 
 با عرض سلام  خدمت شهرد ار ی بافق  انتهای خیابان مهدیه کوچه شقایق با درست کردن خیابان مهدیه مکانی برای پارکینگ  وسایل نقلیه نیست، با توجه به اینکه انتهاخیابان نانوایی، کفاشی و مغازه لبنیاتی، آرایشگری، غیره هست تراکم  این مغازه ها باعث شده برای پارکینگ ماشین فضای کافی نباشدو اهالی کوچه شقایق  که بعضا عرض کوچه آنها 6 متر بیشتر نیست وبیش از  21 خانه نیز در این کوچه هستند با مشکل روبرو شوند، خواهشندیم به این مشکل رسیدگی کنید.
باعنوان( اهالی خیابان مهدیه، کوچه شقایق)
 
خوش یمن ها
پدرم! اي عزيزتر از جانم 5 مهرماه روز تولدت مبارک. 
بابا محسن جان! دوستت داريم و براي سلامتي و شاد بودنت هميشه آرزومنديم. 
از طرف دخترانت زينب و حلما كوچولو
 
تبریک
بر امام منتظر بادا مبارك اين ولادت، تهنيت بر شيعيان حضرتش از اين ولادت، رسيد شادى شيعيان به عرش اعلى ،چونكه شد نور رخ موسوى هويدا ، ولادت امام موسي كاظم(ع) مبارك باد
(احمدرضاطاهري)
 
اس ام اس باران
تعدادي حشره كوچولو در يك بركه، زير آب زندگي مي كردند. آنها تمام مدت مي ترسيدند از آب بيرون بروند و بميرند. يك روز يكي از آنها بر اساس نداي دروني از ساقه يك علف شروع به بالا رفتن كرد، همه فرياد مي زدند كه مرگ تنها چيزي است كه عايد او مي شود، چون هر حشره اي كه بيرون رفته بود برنگشته بود. وقتي حشره به سطح آب رسيد نور آفتاب تن خسته او را نوازش داد و او كه از فرط خستگي ديگر رمقي نداشت روي برگ آن گياه خوابيد؛ وقتي از خواب بيدار شد به يك سنجاقك تبديل شده بود. حس پرواز پاداش بالا آمدنش بود. سنجاقك بر فراز بركه شروع به پرواز كرد و پرواز چنان لذتي به او داد كه با زندگي محصور در آب قابل مقايسه نبود. تصميم داشت برگردد و به دوستانش هم بگويد كه بالاي آن ساقه ها كسي نمي ميرد؛ ولي نمي توانست وارد آب شود چون، به موجود ديگري تبديل شده بود. شايد بيرون رفتن از شرايط فعلي ترسناك باشد، اما مطمئن باشيد خارج از پيله تنهايي، غم و ترس، تلاش براي رفتن به سوي كمال عالي است!  پس تغيير را پيش بكش!
 ريشه دار باش …/ ريـــشه ي تو، فـــــهم توست،/ يك سنگ به اندازه اي بالا مي رود، كه نيرويي پشت آن باشد …/ با تمام شدنِ نيرو، سقوط و افتادن سنگ طبيعي است؛ ولي يك گياه كوچك را نگاه كن!!كه چطور از زير خاك ها و سنگ ها
 سر بيرون مي آورد و حتي آسفالت ها و سيمان ها را مي شكند و سربلند مي شود /اگر تو به اندازه ي اين گياه كوچك، ريـــشه داشته باشي، از زير خاك و سنگ …و از زير عـــــادت و غـــــــريزه …و از زير حـــــرف ها و هــــــــــوس ها … 
سر بيرون مي آوري،
و افتخار مي آفريني …/ ريـــشه ي تو ، همان "فـــــهم" توست …
ريشه دار باش......
 سلام. خسته نباشيد. صله رحم را فراموش نكنيم. 
 سر كوه بلند ديگي به باره /برنج قل مي خوره دل بي قراره/ برنج قل مي خوره با شير ميشون/ بريدن از همه قوم و خويشون، بياييد با هم مهربان باشيم(.ميشون همان گوسفند يا ميش است)
 هیــچ چیـز با گذشتِ زمـان سـاده تر نمی شود،فقـــــــط مـا   خستـــه تَر می شویـم و پذیـرش چیزاهـا، برایمـــان سـاده تر می شود . . .
 
چه زود دلخـوشی هایـمان خاطره شـد!امید را بگو کجا کاشتیم،که سبز نشد!
 
 
تسلیت
خانواده محترم طالبي: اندوه ما درغم از دست دادن(مادر)بزرگوارتان در واژه ها نمي گنجد تنها مي توانيم از خداوند برايتان صبري عظيم و براي آن مرحوم روحي شاد و آرامش طلب كنيم. 
(خانواده آثاري)