نمایش خبر نمایش خبر

صدای افق(شماره 705)

صدای افق(شماره 705)پیامک
 
باسلام خدمت مسئولین محترم شهر بافق، مسكن مهرتمام شهرهای دیگر تمام و كمال ساخته شد و تحویل ساكنینش شده بغیر از بافق كه هنوز كلی كار دارد تا بخواهد تكمیل شود؛ شاید بخاطر اینكه مردم از روی ناچاری آمدن داخل این خانه ها ساكن شدند گفتید همین طوری خوبه و نصفه كار آن را ول كردید؛ وقتی دلیل آن را از مسئولین می پرسیم می گویند ما دیگر خدماتی به مسكن مهر نمی دهیم، مسكن مهر خصوصی هست و به ما ربطی ندارد. حالا این محله با این تراكم جمعیت نباید از امكانات اولیه شهری برخوردار باشد؟! این خانه ها قراربود ارزان بدست افراد كم درآمد برسد نه اینكه با بدترین كیفیت ساخته شود وگرانتر از جاهای دیگر.
 913-344
 سلام، چندی پیش با قطار از تهران می آمدم بافق داخل كوپه صحبت ترافیك زیاد ایستگاه راه آهن بافق شد. چند نفر كه از استان های مختلف هم كوپه ای من بودند نسبت به این قضیه معترض بوده و می گفتند به دلیل وجود قطار های تهران - بندر عباس، مشهد - زاهدان ترافیك و تأخیر زیاد شده؛ گفتند چرا مسئولین بافق پیگیر نمی شوند؟!!
 913-056
 سلام خدمت رییس محترم امور پیمانكاران، چرا دیگر بن شیر یا چیزی دیگری نمی دهید مگر سنگ آهن كم دارد؟!! 
 939-016
 سلام، می خواهم از شهرداری بافق بپرسم! آیا تابحال از خیابان شهدا عبور نكردند و این آسفالت نامناسب و چاله ها را مشاهده نكردند!؟ تا ببینند اهالی این محله چه سختی می كشند؟
913-835
 قابل توجه شهرداری بافق: نظافت خیابانها وكوچه ها اصلاً انجام نمی شود و كثیف است؛ متأسفانه مسئول نظارت یا شهرداری ندارد و اگر دارد؛ فقط (...) ما نیروی نظافت با وسیله كارش در خیابان نمی بینیم؛ اگر كار درست نشود جلو دیگران و مهمانان شرمنده می شویم از كثیفی خیابانها؛ خواهشمند است با افراد خاطی برخورد شود تا شهری تمیز داشته باشیم. 
 913-713
 قابل توجه شهرداری بافق: لطف كنید به مسئول خدمات شهری یا سد معبر بگویید؛ اگر می توانند برای انتهای خیابان مالك اشتر با وجود این مغازهای غیر قابل تحمل(جوشكاری و تعمیر گاه ماشین) پیاده روهای خراب جای ما عابران پیاده نیست.یا نام خیابان را از روی آن بردارید. 
912-294
 سلام، خواهشاً فكری برای جاده ی چهار راه فنی حرفه ای كه به سمت بیمارستان ولی عصر(عج) می رود؛ خیلی خراب است. مسئولین پیگیر شوند.
 910-758
 با عرض سلام و خسته نباشید؛ می خواستم از مسئولین قبلی و فعلی بافق، بویژه شهردار محترم بافق بپرسم،دلیل این همه تصادف روبروی فرمانداری قدیم چی هست!؟؟ راست هست كه می گویند زمین آنجا.......!؟؟
صیاد صحنه ها
 913-033
 با سلام قرار بود شركت سهامی بیمه ایران در بافق یك مدرسه یا سالن ورزشی برای مردم ایجاد كند لطفا پیگیری شود
. 913-731
 باسلام، مدتی است خیابان شهدا و كوچه های آن جارو نمی شود و زمانی كه ماشین ها با سرعت رفت و آمد می كنند گردو خاك می شود از شهرداری تقاضامندیم در اولویت كاری قرار دهد.
 913-731
 باسلام خدمت مسئولین شهر، چرا تصمیمات اداره(...) به بازرس كنتور آقای (ر)ختم می شود؛ گویی كه رئیس هیچ كاره است.یه روزی ورق بر می گردد. انشاا...
 913-472
 قابل توجه شهرداری بافق، شركتی كه نظافت خیابانها و كوچه ها را برداشته واقعاً ضعیف است خواهشمند است اقدامات مقتضی جهت پیگیری نظافت به عمل آید.
 913-316 
 سلام، ما اهالی كوچه دبیرستان فاطمیه جدید بخدا آسایش نداریم ازدست تردد ماشینها و سرعت بالایشان، خوشحال بودم تابستان از تردد سرویس دانش آموزها راحت هستیم؛ ولی با گذاشتن كلاس آموزشی تبدیل به رؤیا شد. از شورای ترافیك خواهشمندیم چند تا دست انداز ایجاد كنند بخدا اصلاً هیچ امنیتی نداریم. 
913-671
 باسلام، از مدیران اصناف و تعزیرات می خواهیم تا نسبت به روپوش های بی كیفیت مدارس كه از چین وارد شده و مشکل ساز هم هست(...) 
910-134
 باسلام خدمت كارشناس آشپزی، من سیب زمینی بامیه ای را درست كردم اصلاً خوشمزه نشد بیشتر مزه آرد می داد. به نظر من نسبت آرد به سیب زمینی بیش از اندازه بود و بامیه ها هم كه پف نكرد. 
913-177
 قابل توجه شهرداری بافق: خیابانها وكوچه ها چرا هر روز نظافت نمی شود و برنامه ندارد؛ واقعاً شهركثیف است؛ نیرو ی كارگر فراوان است؛ چرا شهرستان به این گستردگی نظارت نمی شود و ناظر ندارید(...)
 913-316
 با سلام، خانم حاج شمس الدینی ممنون می شوم اگر یك مدل كیك آموزش بدهید.تشكر
913-648
 با سلام خدمت مسئول بهداشت شهرستان؛ آیا درست هست تو منطقه مسكونى واقع در انتهاى مالك اشتر بوى كارگاه رنگ كورهى كابینت بدون مجوز پروانة است چرا اقدام نمی كنید؛ اگر منزل شما هم بودتحمل بوى رنگ را داشتید.
 913-535
 سلام، خدا بیامرزد آن عزیز بزرگواری كه این درختان خرما را برای ما و نسلهای بعد از ما به یادگار گذاشت! تا مردم و رهگذران از سایه اش بهره مند شوند!! روحش شاد!!  
913-835
 
سپاسگزاری ها
 
از فرماندار محترم و معزز شهرستان بافق جناب آقای طلایی مقدم و مشاور فرهیخته و بزرگوارشان جناب آقای دكتر یزدانی به دلیل اینكه همت خاصی در رفع مشكلات مردم داشته و واقعاً در جهت تحقق خواسته های ایشان قدم بر می دارند نهایت تشكر و سپاس را دارم و از خداوند متعال برای ایشان طول عمر باعزت همراه با سلامتی و سربلندی خواهانم. 
913-098
 باعرض سلام و خسته نباشید خدمت همكاران عزیز درمجتمع معدنی چغارت بدینوسیله برخودلازم دانستم كه مراتب تشكر خود را ازجناب آقای میرطاهری مدیرمحترم حراست و از آقای مسلمان رئیس انتظامات بابت بذل توجهشان به مسجدآهنشهر و بازدید به عمل آمده از طرف ایشان را اعلام نمایم. من ا... توفیق
محمدطالعی خادم مسجدفاطمیه آهنشهر
 باسلام و خسته نباشیدخدمت دست اندركاران افق كویر، از زحمات بی دریغ مسئول كاروان خانوادگی مشهدمقدس برادر بزرگوارجناب آقای حسین خواجه مباركه بابت سرویس دهی و اسكان تقدیر و تشكر فراوان از ایشان داشته باشیم خداوند طول عمر با عزت به ایشان عنایت فرماید.
 با تشكر ابوالفضل طالبی موری آبادی وخانواده
 با سلام می خواستم از پیرایش انقلاب آقای عسكری در بلوار انقلاب به خاطر رفتار خوب با مشتری و نرخ مناسب تشكر كنم. 
باتشكر حسینی پور
913-672
 باعرض سلام و خسته نباشید خدمت مسئولین محترم سنگ آهن به ویژه جناب آقای "امیر حیدری" سرپرست ساختمانی، آقای "احسان مرادشتی" سرپرست قسمت های فنی، آقای "محمد حیدری" سرپرست آبرسانی، مهندس سرداری رئیس فضای سبز، آقای "عباس یاراحمدی" سرپرست رفاه،آقای "كاظم تفكری" سرپرست برق كه در ساخت و ساز و فضای سبز مسجد ما را یاری نمونده اند كمال تشكر را دارم. من ا... توفیق0
محمدطالعی خادم مسجدآهنشهر
 
خوش یمن ها
 
حسين عزيزم! همسر مهربانتر ازجانم، روزهاي تابستان پشت سرهم مي گذرد و ما منتظر يكم شهريور هستيم تا تولدت را بهت تبريك بگویيم خيلي دوستت داريم. 
ازطرف همسرت و اميرمحمد
روز بودن روز تو روزي كه تو آغاز شدي و ساده مي گويم حس بودنت. شيما جان! تولدت مبارك.
 از طرف خاله عصمت
 
اس ام اس باران
 
كسى قدم به حرم، بى مدد نخواهدزد، بدون واسطه دم از خدا نخواهد زد، گداى كوى رضا شو، كه آن امام رئوف، به سینه احدى دست رد نخواهد زد.. بهترین شاد باشها تقدیم به شماها به مناسبت میلاد امام رضا(ع)
(حامدطاهری)
 امام رضا (علیه السلام): هر كس از خداوند، توفیق بطلبدولی تلاش نكند، خودش را مسخره كرده است.
(احمدرضاطاهری)
 پیامبراسلام (ص) مجازات شوخی با نامحرم، هر كس با یك زن نامحرم شوخی كند؛در مقابل هر كلمه حرامی كه به او گفته است؛هزار سال حبس خواهد شد.
*مرتضى -مباركه*
 
تسلیت
 
همكارگرامی جناب آقای "مهدی برزگری" و آقای مهندس "فلاح"خداوند شما را اجر صابرین دهد كه حضرتش فرمود: و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا ا... و انا الیه راجعون. عرض تسلیت حقیر را بپذیرد. 
(حامدطاهری)
 
یادبودها
 
همكارگرامی جناب آقای "مهدی برزگری" و آقای مهندس "فلاح"خداوند شما را اجر صابرین دهد كه حضرتش فرمود: و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا ا... و انا الیه راجعون. عرض تسلیت حقیر را بپذیرد. 
(حامدطاهری)