نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

شهرداری را با یک میلیارد تومان بدهی تحویل گرفتم

شهرداری را با یک میلیارد تومان بدهی تحویل گرفتم


شهرداری را با یک میلیارد تومان بدهی تحویل گرفتم

به گزارش فارس ، حسین حاتمی در جلسه شورای اسلامی شهر ابرکوه گفت: در حالی شهرداری را تحویل گرفته‌ام که یک میلیارد تومان بدهی دارد و این بدهی شامل بدهی‌هایی می‌شود که هیچ گریزی از پرداخت آن نیست به عنوان نمونه مبالغی که برای خرید مصالح ساختمانی باید پرداخت شود.
وی در تشریح اوضاع فعلی شهرداری ابرکوه عنوان کرد: ماشین‌های شهرداری نیز به شدت فرسوده است و حتی با ماشین در اختیار شهردار نمی‌توان یک سفر به تهران داشت.
شهردار ابرکوه با اشاره به مشکلاتی که در روزهای نخستین حضور در شورا در بحث پرداخت حقوق کارکنان داشته است، ادامه داد: برای اتمام طرح‌های نیمه تمام و کارهای ضروری نیاز به حدود 10 میلیارد تومان اعتبار داریم.
وی خاطرنشان کرد: آسفالت‌های موجود نیاز به نگه‌داری دارد و بسیاری از طرح‌های مورد نیاز شهر نیز باید در برنامه‌های شهرداری تعریف شود.
حاتمی افزود: در بخش نیروی انسانی نیز باید در وضعیت موجود بازنگری کرد و نیاز است که در برخی از مباحث مانند بررسی مشکلات ترافیکی به صورت مستقل یک کارشناس فعالیت کند.
شهردار ابرکوه ادامه داد: برای پیگیری برنامه‌های خرد شهری و رفع مشکلات مردم نیز باید یک نیرو به صورت جداگانه پیگیر مسائل باشد.
حاتمی عنوان کرد: در حال آمایش کلی از وضعیت شهرداری هستیم تا با برگزاری جلساتی با شورای شهر، برای رفع مشکلات چاره‌اندیشی کنیم.