نمایش خبر نمایش خبر

سنگ آهن برنده دربی بزرگ کویر

بازی بین دو تیم دسته سومی لیگ کشور

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت، از سری مسابقات لیگ دسته سوم کشور بازی سنگین و حیاتی عصر سه شنبه دهم آذرماه با قضاوت داوران اصفهانی در ورزشگاه شهید پاکنژاد یزد  بین دو تیم هم استانی سنگ آهن بافق و استقامت یزد برگزار شد.
بازی با برتری نسبی استقامتی ها همراه بود . شاگردان محمد جعفری و مهدی پیشداد در دقایق ابتدایی مهمان را تحت فشار گذاردند اما هنرنمایی دروازه بان و سازمان دفاعی مطلوب آهنی ها اجازه گلزنی به مهاجمان استقامت را ندادند اما در دقیقه 35 بازی احسان پیله ور موفق شد قفل دروازه بافقی ها را بشکند تا نیمه اول با همین یک گل خاتمه یابد .
با آغاز نیمه دوم و پس از یک خطر جدی روی دروازه بافق ورق بازی برگشت و سنگ آهنی ها در عرض دو دقیقه طوفان به راه انداختند و توسط احسان حسنی و حسین غلامزاده شوک سنگینی بر پیکر میزبان وارد کردند . برخلاف پیش بینی ها که انتظار میرفت برای رسیدن به گل تساوی و برگرداندن بازی حملات گسترده ای تدارک ببیند بازهم این شاگردان احسان توکلی بودند که کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتند و اگر مهاجمان این تیم دقت بیشتری به خرج میدادند میتوانستند به اندازه انگشتان یک دست به گل برسند . نیمه دوم این بازی به رغم چند حمله نصفه و نیمه استقامتی ها که روی بازی مستقیم حاصل شد از نظر موقعیت های گلزنی به طور کامل به بافقی ها تعلق داشت اما در پایان همان نتیجه دو بر یک به سود سنگ آهن در برگه داوری ثبت شد تا معدن کاران با دست پر مرکز استان را به سوی بافق ترک کنند .
با کسب سه امتیاز ، تیم سنگ آهن امید زیادی برای بقا در لیگ دسته سوم کشور پیدا نمود .
 کادر فنی تیم سنگ آهن:احسان توکلی( سرمربی) مهدی فروزنده( مربی) حسن فتاحی( کمک مربی) محسن ناظمی( سرپرست)