نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سبد کالا به 25 درصد مردم تعلق خواهد گرفت

سبد کالا به 25 درصد مردم تعلق خواهد گرفت


سبد کالا به 25 درصد مردم تعلق خواهد گرفت

به گزارش خبرنگار هفته نامه افق کویر : محمد کاظم صادقیان سرپرست اداره  صنعت و معدن و تجارت شهرستان بافق ضمن تقدیر و تشکر از هفته نامه افق کویر به جهت اطلاع رسانی به همشهریان از توزیع سبد کالا بهمن ماه خبر داد.
وی گفت: اولین توزیع سبد کالا از 13 بهمن ماه به صورت آزمایشی شروع و در 14 بهمن به طور کامل توزیع خواهد گردید .
وی افزود: توزیع سبد کالا قولی است که ریاست جمهوری در شورای انتخاباتی به مردم داد و مجری و برگزار کننده این امر سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد. این کار بر اساس  اطلاعاتی که از سوی سازمان هدفمندی یارانه ها داده می شود افراد مشخص و سبد کالا به سرپرست خانوار تعلق خواهد گرفت .
صادقیان در ادامه گفت : سبد کالا شامل 10 کیلوگرم برنج هندی مرغوب ، 2 عدد روغن ، 1،800 گرم تخم مرغ 300 تایی و 2 لیوان پنیر و همچنین 4 کیلوگرم مرغ به مبلغ 6500 تومان می باشد که اگر وزن مرغ در محاسبه بیشتر از مقدار 4 کیلوگرم باشد مبلغ محاسبه شده از همشهریان دریافت می گردد.
وی گفت: در فروشگاههای فرهنگیان ، سنگ آهن (آهنشهر و خیابان مهدیه) ، فروشگاه رفاه،دانشگاه آزاد، بسیجیان و اتکاء سبد کالا توزیع خواهد گردید. کالای توزیعی  مرغوب بوده و از تاریخ انقضای بالایی برخوردار می باشد.
وی افزود : سبد کالا به افرادی که کارت عابربانک آنان متصل به هدفمندسازی یارانه باشد و فعال گردیده است تعلق می گیرد. مشکلاتی در مرحله اول خواهد بود که در مرحله دوم حل خواهد شد.
سرپرست اداره صنعت معدن، تجارت گفت: به نسبت جمعیت استان حدود 25 درصد جمعیت سبد کالا دریافت خواهند کرد و این اشتباه است که مردم فکر می کنند هر فردی یارانه دریافت می کنند سبد کالا نیز دریافت خواهد نمود.
وی گفت: مردم می توانند از طریق سامانه پیامکی #799* یا ارسال کدملی به شماره 5000499 برای مشخص کردن دریافت سبدکالای خود اطلاع پیدا نمایند.