نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سال 93 سال گامهای بلند برای بافق

سال 93 سال گامهای بلند برای بافق

به همین راحتی یک سال دیگر به تقویم ایام شمسی افزوده شد و سالی دیگر به تاریخ پیوست و شب و روزهایی دوباره در قالب سالی نو قرار است بیایند و نوید روزهایی بدهند از جنس ارتقاء و تعالی.
اینکه در پس ایام سال 93 چه تقدیری نهفته است خدا داناست، اما آنچه مسلم است این است که این خود ما هستیم که تعیین می‌کنیم روزگاری خوب یا بد برای خود و دیگران.
سال 92 برای بافق سال خوبی بود و ثمرات همدلی و اتحاد یکی یکی از پس پرده همت دلسوزان بافقی رخ می‌نمود هرچند برخی خواستند شهد شیرین این وفاق را با گرفتار کردنمان در حواشی به تلخی تبدیل کنند.
بافق سال نو را با آرزوهای دست یافتنی شروع کرده هر چند هنوز دغدغه‌ها و بلاتکلیفی‌های زیادی است که اگر در سال 92 تعیین تکلیف می‌شد مدیریت جهادی را دچار تاثیر و شاید خمودگی ناشی از برزخ این بلاتکلیفی خصوصاً در انتصاب مدیران ارشد شهری نمی‌کرد که نمونه‌ای از تبعات این تعلل در انتصاب می‌توان در خدمات بسیار ناچیز اداره میراث فرهنگی بافق در ایام نوروز آن هم در زمانی که بافق فرصت خوبی برای خودی نشان دادن داشت ونداد دید.
راستی بافق در سال 93 نیازمند برنامه‌ریزی برای آینده است آینده‌ای که شاید برخی از شهرهای هم حوزه‌ای در دایره انتخابات برایش خوابها دیده‌اند و این شدنی نیست مگر در سایه برنامه‌ای مطالعه شده و با وقت مناسبی که سیاسیون برایش با نام بافق و جدای از حزب و گروهشان برای آن بگذارند.
سال 93 برای بافق سال گامهای بلند خواهد بود به شرط  بلند نظری،همدلی، وفاق و همت.                
محمدعلی قاسم زاده