نمایش خبر نمایش خبر

زیرساخت های میدان میوه و تره‌بار بر عهده شهرداری است

زیرساخت های میدان میوه و تره‌بار بر عهده شهرداری استاکرم عباسی| به گزارش هفته نامه افق کویر، یکی از شهروندان طی تماس با دفتر هفته نامه افق کویر اظهار داشت : من طبق نرخنامه ای که در هفته نامه درج شده بود، متوجه شدم یکی از قالی شویی های شهرستان مبلغ 65 هزار تومان گرانتر از قالی شویی های دیگر بابت شستشوی قالی از ما گرفته است. با اتاق اصناف تماس گرفتیم: ما را راهنمایی کردند و گفتند: باید شکایت نامه همراه با فاکتور تنظیم کرده تا پیگیری لازم را انجام دهند.
وی افزود: تنها من شاکی نیستم، 4 نفر دیگر نیز هستند که شاکی می باشند.
خبرنگار افق کویر برای پیگیری این موضوع گفتگویی با ولی اله رنجبر، رییس اداره صنعت، معدن و تجارت انجام داده است.
افق کویر: در مورد نرخنامه هایی که اعلام شده است افرادی هستند که گلایه دارند که بیشتر از قیمتی که در نرخنامه اعلام شده است از آنها برای شستشوی قالی هزینه دریافت کرده اند در موارد این چنینی شهروندان چه اقدامی باید انجام دهند؟
شهروندان هر گونه شکایتی که دارند می توانند با شماره 124 یا با شماره 32436052-5 تماس بگیرند، همکاران ما در اولین فرصت موضوع را پیگیر نموده و تشکیل پرونده می دهند.
افق کویر: پیرامون تاریخ مصرف مواد غذایی توضیحاتی ارائه دهید؟ 
تاریخ مصرف مواد غذایی موضوع مهمی است و باید مورد توجه قرار بگیرد. شهروندان قبل از تهیه مواد غذایی حتماً باید به تاریخ مصرف آن توجه کنند و از خرید موادی که تاریخ آن گذشته خودداری کنند.
افق کویر: درباره آخرین پیگیرهای شما در مورد کارخانه کاشی توضیحاتی ارائه دهید؟
 در حدود چار چوب وظایف و اختیارات اداره در این قضیه ورود پیدا کردیم. مشکلات و مسئله را به مسئولان و نهادهای مسئول گزارش داده و امیدوارم که این مشکل حل شود.
افق کویر: در مورد 2درصد عوارضی که بعضی از معادن پرداخت نمی کنند اداره صنعت معدن وتجارت چه کاری انجام داده است؟ 
بحث پیگیری 2% انجام شده و تا حدودی هم پرداخت شده است و پیگیر هستیم که این موضوع تحقق پیدا کند و از مصوبات هیئت دولت است.
افق کویر: آخرین پیگیری ها درباره واگذری زمین میدان میوه و تره بار به کجا رسیده است؟ 
 در حال پیگیری برای واگذاری زمین به شهرداری هستیم و با واگذاری زمین به شهرداری موافقت شده است؛ فقط بحث زیر ساخت ها باقی می ماند که باید توسط شهرداری انجام شود.