نمایش خبر نمایش خبر

زنگ مقاومت و ایثار در بافق به صدا درآمد

زنگ مقاومت و ایثار در بافق به صدا درآمد


به مناسبت اول مهرماه:

به گزارش هفته نامه افق کویر، زنگ ایثار و مقاومت در تمام مدارس شهرستان بافق و به صورت نمادین در دبستان شهيد دهستاني با حضور مسئولان به صدا در آمد.
همزمان با اولین روز از بازگشایی مدارس و به مناسبت هفته دفاع مقدس زنگ ایثار و مقاومت با حضور امام جمعه بافق، فرماندار، نماینده وزارت آموزش و پرورش، جمعی از مسئولان آموزش و پرورش و ادارات شهرستان و اولیاء و مربیان دانش آموزان در دبستان پسرانه شهید حسن دهستانی برگزار شد.
امام جمعه بافق در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت بازگشایی مدارس از دانش آموزان امروز به عنوان آینده سازان و سرمایه اصلی کشور یاد کرد و گفت: سه گروه برای آماده سازی فضا و امکانات جهت تحصیل و کسب علم تلاش می کنند که عبارتند از دولت و دولتمردان، معلمان و دبیران و گروه آخر اولیاء دانش آموزان هستند.
حجت الاسلام والمسلمین حاج سید جواد سلیمانی، ضمن تأکید بر استفاده بهینه و صحیح از امکانات و فرصتهای ایجاد شده، از دانش آموزان خواست تا با تلاش خود و طی کردن پله های ترقی باعث پیشرفت و سربلندی کشور، استان و شهرستان خود شوند.
فرماندار بافق نیز ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدای ۸ سال جنگ تحمیلی خطاب به دانش آموزان گفت: دانش آموزان و آینده سازان ایران اسلامی باید بدانند که امنیت و آسایشی که امروز در ایران اسلامی حکفرماست به 
 
برکت خون شهیدان و ایثارگری های رزمندگان اسلام به دست آمده و باید با مطالعه آن چه در دوران هشت سال دفاع مقدس گذشت، راه شهیدان را ادامه داده و با آرمان های انقلاب اسلامی همراه باشند.
در پایان این مراسم زنگ مقاومت و ایثار توسط نماینده وزارت آموزش و پرورش و با حضور مسئولان نواخته شد.