نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار مدیرعامل شرکت سنگ آهن از دانشگاه آزاد اسلامی بافق

دیدار مدیرعامل شرکت سنگ آهن از دانشگاه آزاد اسلامی بافق

 به منظور ایجاد و برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه و تاکید بر همراهی علم و عمل، مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت سنگ آهن مرکزی ایران - بافق از دانشگاه آزاد اسلامی دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی واحد بافق؛ در ابتدای این دیدار میهمانان، با حضور در گلزار شهدای گمنام دانشگاه، با آرمانهای بلند شهدا و انقلاب تجدیدعهد کرده و سپس از قسمت های مختلف معاونت پژوهشی و گارگاهها و آزمایشگاههای دانشگاه دیدن کرده و در جریان آخرین فعالیت ها و دستآوردهای علمی و پژوهشی و همچنین اختراعات دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بافق قرار گرفتند.
پس از آن با حضور در سالن کنفرانس استادسرای واحد، نشستی مشترک برگزار کردند.
در این نشست حسینعلی لازمی - رئیس واحد بافق - ضمن تشکر از مدیریت شرکت سنگ آهن و با بر شمردن امکانات و توانائیهای پژوهشی وکارگاهی، آمادگی دانشگاه را برای همکاری علمی و همه جانبه با آن شرکت اعلام و بر تحقق شعار هماهنگی صنعت و دانشگاه و علم و تولید تاکید کرد.
محمد جواد عسکری - مدیرعامل شرکت سنگ آهن - نیز در این نشست نیز ضمن تاکید بر همکاری متقابل صنعت و معدن با دانشگاه، خواستار توجه جدی به امر فرهنگ سازی در جامعه به منظور حل مشکلات شد و از اساتید و دانشجویان دانشگاه برای انجام طرح های پژوهشی مرتبط با اهداف شرکت، دعوت نمود.