نمایش خبر نمایش خبر

دچار تب مالت شدم

دچار تب مالت شدماکرم عباسی| با خبر شدیم یکی از شهروندان بافقی که دچار تب مالت شده است، دارای مشکلات عدیده ای هست. 
عباسعلی محرابی پیرامون بیماری خود گفت: خرداد ماه سال 93 دچار بیماری تب مالت شدم، علائم بیماری ام این بود که زیاد عرق می کردم و دست و پاهایم درد می کرد، چندین دفعه به پزشک مراجعه کردم که متوجه بیماری ام نشد. تا اینکه پزشکی که از یزد به بیمارستان آمده بود بیماری ام را تشخیص داد.  از من آزمایش هایی گرفته شد، سه روز در بیمارستان بستری بودم، بالاخره پزشک متوجه شد که دچار تب مالت از نوع گوسفندی هستم. 
وی در حالی که عرق از پیشانی اش روان شده بود و مرتب با دستمال کاغذی عرق هایش را پاک می کرد افزود: عرقی که از پیشانی ام  سرازیر شده به خاطر بیماری ام است. پزشک به من گفت، خدا را شکر کن که از این بیماری نجات پیدا کرده ای.
وی تصریح کرد: برای فردی کشتار گوسفند به صورت غیرقانونی انجام می دادم.   این بیماری از گوسفند گرفتم؛ احتمالاً از طریق بخار خون گوسفند یا شاید با کاردی که گوسفند را ذبح می کردم دستم را بریده ام. با این بیماری تمام عضلاتم درد می گیرد، پس ازگذشت یک سال هنوز بیماری ام بهبود نیافته است، وزن من 105 کیلو بود که الآن به84 کیلو رسیده است.
محرابی عنوان کرد: از صاحب کارم می خواستم حداقل بخشی از هزینه این بیماری را پرداخت کند، چون هزینه داروهایش زیاد است، 5 فرزند دارم و بیمه نیز نیستم، باید آزاد داروها را تهیه کنم؛ اما او قبول نکرد؛ وقتی به وی گفتم به مراجع مربوطه اطلاع می دهم، مرا تهدید کرد و گفت: قانون،پول داخل جیب من است. چندین دفعه به دامپزشکی اطلاع دادم؛ ولی به محل سرکشی نکردند. شرایط کشتار گوسفند در محلی که ذبح می شود خیلی نامناسب است. به صورت غیر قانونی از ساعت 5 عصر الی 8 شب در این طویله گوسفند ذبح می شود.