نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دفتـر خبـر بافـق بالاتریـن تعداد ارسـال خبـر را بیـن شهرستـان های استـان یزد کسب نمود/ بیشتریـن پخش در شبکـه سراسـری

دفتـر خبـر بافـق بالاتریـن تعداد ارسـال خبـر را بیـن شهرستـان های استـان یزد کسب نمود/ بیشتریـن پخش در شبکـه سراسـری


در 7ماه گذشته سال جاری؛

به گزارش واحد ارزیابی معاونت اخبار و اطلاعات صداوسیمای یزد دفتر خبر شهرستان بافق در 7ماه گذشته سال جاری توانست بالاترین تعداد ارسال خبررا در  شهرستان های استان یزد از آن خود کند.
بالاترین پخش گزارش های تولیدی
 در شهرستان ها مربوط به بافق است .
بنا براین گزارش همچنین گزارش های تولیدی و کیفی این دفتر خبر در شبکه سراسری در  بخش های مختلف خبری چون 20:30 و 14، 21 و شبکه خبر پخش شده است که این موضوع در بین شهرستان های استان یزد بی نظیر است .
فعالیت دفتر خبر بافق در بخش
 جوانه ها
دفتر خبر بافق در بخش اخبار جوانه ها نیز توانسته رتبه  بالایی را کسب نماید به طوریکه بیشترین خبر مربوط به جوانه ها (اخبار ساعت 16شبکه دو) در استان از شهرستان بافق است .
در حال حاضر هم خبرنگار شهرستان بافق به عنوان خبرنگار نمونه در بین شهرستان های استان یزد معرفی شده و از لحاظ ارسال خبر و گزارش های کیفی و دوبل در رتبه نخست شهرستان ها قرار گرفته است .
انتخاب سوژه های خبری خبرنگار
 بافق نیز قابل توجه است .
دفتر خبر بافق در انتخاب سوژه های خبری و تهیه گزارش از آن نیز قابل ملاحظه و توجه است .این سوژه ها توانسته در معرفی ظرفیت های فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی شهرستان نقش مهمی داشته باشد .
پخش بیش از 37 دقیقه گزارش و خبر از دو روز کنگره ملی وحشی بافقی در بخش های مختلف خبر صداو سیما بی نظیر است .
برای اولین بار در استان ، پوشش خبری یک همایش ملی به خبرنگار شهرستان سپرده شد که این موضوع نقش مهمی در پرورش خبرنگار شهرستان داشته و فرصتی بزرگ را د راختیار خبرنگار شهرستان قرار داد.
پخش بیش از 37دقیقه گزارش و خبر از دو روز همایش ملی وحشی بافقی در بخش های مختلف خبری قابل
 توجه و بی نظیر است .
این گزارش ها که شامل ارتباط زنده تلفنی با مسئولان برگزاری در تلویزیون و رادیو  ، ارتباط زنده  تلفنی با خبرنگار در تلویزیون و رادیو  ، تهیه گزارش از مراسم  و ... می باشد ،  علاوه بر پخش در شبکه استانی در شبکه چهار در بخش اخبار علمی و فرهنگی نیز پوشش داده شده است .
همچنین واحد اخبار و اطلاعات با توجه به عملکرد مثبت  خبرنگار شهرستان بافق فرصت استفاده از ظرفیت های این واحد را شامل خدماتی چون استفاده از ست تدوین گزارش های برتر ، کارگاه آموزش تهیه  گزارش و ... را فراهم نموده است .
از همکاری و همراهی همه مسئولان شهرستان بافق با نمایندگی دفتر خبر صداوسیمای یزد در این شهرستان که باعث کسب این افتخاراتی برای بافق  شده است تقدیر و تشکر می شود.
بی شک توجه به امر اطلاع رسانی و همکاری با دفتر خبر شهرستان ، نقش مهمی در معرفی ظرفیت های فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی شهرستان دارد.
فرماندار بافق
در هزاره سوم آن چیز که اهمیت دارد اطلاع رسانی است و شاید سرزمین هایی هستند که به خاطر عدم اطلاع رسانی همواره مغفول و محروم مانده اند.
و این جبران نمی شود جز با وجود یک تیم خبری و رسانه ای که انصافا شهرستان بافق با داشتن خبرنگاری متخصص ، متعهد و مردمی در کنار آن دفتر خبری با امکاناتی مجهز که از لطف شرکت سنگ اهن مرکزی و فرمانداری فراهم شده تلفیقی را ایجاد کرده است که اکنون سه فاکتورمهم خبر ؛  سرعت ، صحت و دقت رعایت شده است .
و شهرستان بافق با همچون خبرنگارانی می رود تا به ایران شناسانده شود .
کم لطفی است اگر از زحمات همکاران خوبم در معاونت خبر صداوسیما بخصوص دوست و برادر گرامی جناب آقای جعفری تشکر نکنم که همیشه به بافق و خبرهای دیار دارالشجاعه لطف داشته اند.
شهروندان بافقی ایده ها و سوژهای خبری خود را به واحد مرکزی خبر صدا و سیمای یزد نمایندگی دفتر خبر بافق ارائه نمایید.
تلفن تماس 09133567050 -  03524220004 -  09132554070
Atre_malakut@yahoo.comپناه خدا باشید - مهدی خاوری