نمایش خبر نمایش خبر

دستبرد 60 میلیون تومانی پرستار به حساب مرد سالخورد

دستبرد 60 میلیون تومانی پرستار به حساب مرد سالخوردبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا سرهنگ محسن باقرزاده فرمانده انتظامی شهرستان سرخس با اعلام این خبر گفت: در پی شکایت مردی سالخورده مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب بانکی اش موضوع در دستور کار تیمی از ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
سرهنگ باقرزاده افزود: در بررسی اظهارات مالباخته که مردی حدوداً 80 ساله است مشخص شد مبلغ 600میلیون ریال از حساب بانکی اش برداشته شده است که ماموران پلیس آگاهی با استعلام از مبادی ذیربط، برداشت کننده وجوه را که پرستار مالباخته است شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان سرخس ادامه داد: متهم 43 ساله در بازجویی های به عمل آمده در مواجه با مستندات ثبت شده به برداشت غیرمجاز از حساب مالباخته اعتراف و اظهار داشت در پی اعتماد این فرد با سوءاستفاده از ناآگاهی و کهولت سن مالباخته این مبلغ را از حسابش برداشت کرده ام.
سرهنگ باقرزاده بااشاره به معرفی متهم به مقام قضایی به شهروندان توصیه کرد: حتی المقدور کارت بانکی و اطلاعات آن را در اختیار سایرین قرار ندهند و به منظور جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی گزارش خرید پیامکی خود را فعال کرده تا در جریان تمامی تراکنش های مالی خود قرار بگیرند؛ همچنین به هیچ عنوان رمز حساب خود را کنار کارت بانکی خود نگهداری نکنند.